پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
حاجی بابایی :
دولت توضیح دهد 140 هزار میلیارد تومان حاصل از یارانه ها را صرف چه اموری کرده است.
به گزارش گیتی آنلاین حمیدرضا حاجی بابایی در تذکر شفاهی درصحن علنی مجلس در۱۹ فروردین ۱۳۹۸گفت:
 حادثه غم انگیز سیل زدگان غمی بر دوش همه ما نمایندگان و مسئولان کشور است، گفت: نیاز است مجلس و دولت مصوبات قدرتمندی را برای حمایت از سیل زدگان کشور داشته باشند؛ زیرساخت‌های مناطق سیل زده باید ساخته و درد و فریاد آنها باید شنیده شود

وی تاکید کرد: متاسفم برای مجلسی که در راس امور نیست،در روزی که قرار بود وزاری دولت در مجلس حضور یابند ما جلسات فراکسیون نمایندگان ولایی را تعطیل کردیم تا در مجلس جهت پیگیری امور سیل زدگان حضور یابیم و وزراء را در جریان وضعیت سیل زدگان در کشور قرار دهیم .

وی افزود: هیچ دلیلی برای عدم حضور وزراء و پاسخگویی به مطالبات نمایندگان مردم وجود ندارد جز ضعف مجلس.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی بیان داشت: نمایندگان شان وجایگاه دارند ،ما نمایندگان مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب در رهنمودهای ایشان در مشهد مقدس هستیم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این سخنان تصریح فرمودند،مجلس آمریکا ۲۲۶ مصوبه برعلیه ایران ومعیشت ملت بزرگ ایران مصوب نموده است،ومجلس را موردخطاب قرار دادند که مصوبات مجلس پاسخگوی این وضعیت نیست،بنابراین باید مصوباتی داشته باشیم که پاسخگوی این زیاده خواهی ها باشد.

حاجی بابایی در ادامه تذکر خود در صحن علنی مجلس گفت: امریکا می خواهد سپاه سرفراز ایران را تروریست معرفی کند،اما این اجازه را به او نخواهیم داد،مابه دنبال یک طرح دوفوریتی هستیم که سازمان مخوف سیاه،موساد و جنایتکاران جنگی در منطقه را به عنوان تروریست معرفی کنیم،بنابراین آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند.

وی گفت: مجلس ۱۴ میلیارد دلار در بودجه ۱۳۹۸ جهت کالاهای اساسی وحمایتی در اختیار دولت قرار داده است، دولت توضیح دهد ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از یارانه ها را صرف چه اموری کرده است.

حاجی بابایی بیان داشت، دولت با این اعتبار چند بسته حمایتی توزیع کرده است،نمایندگان به من بگویند چند نفر در حوزه انتخابیه در سال ۹۸ آنها تحت پوشش قرار گرفته اند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: