پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت که فعالیت های فرهنگی - هنری دستگاه های مرتبط در مناطق سیل زده استان باید با حساسیت و پُر رنگ تر پیگیری شود چون اثر بخشی آن کمتر از سایر خدمات نیست.
به گزارش گیتی آنلاین؛ عادله کشمیری روز دوشنبه در نشست هم اندیشی و هماهنگی برنامه های فرهنگی هنری ویژه آسیب دیدگان سیل استان اظهار داشت: ساکنان مناطق خسارت دیده از سیل و آبگرفتگی در استان از اقوام و مذاهب گوناگون بوده و خوب است در اجرای برنامه های فرهنگی هنری، این مساله مد نظر باشد.
وی با بیان این که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معین ارایه برنامه های فرهنگی هنری در مناطق سیل زده کشور است، افزود: فرهنگ و ارشاد گلستان با همکاری 28 دستگاه فرهنگی استان فعالیت های فرهنگی - هنری را در میان سیل زدگان پیگیری کرده تا آسیب اجتماعی در این مناطق به حداقل برسد.
نقی محمدی نژاد مدیر حوزه هنری گلستان نیز از طرح فروش 10 اثر تجسمی هنرمندان به نفع سیل زدگان در هفته گرامی داشت هنر انقلاب اسلامی ( 22 تا 29 فروردین) در استان خبر داد.
حجت الاسلام حسن دارابی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان هم بر بهره گیری از روحانیان اهل سنت در ارایه مشاوره دینی مذهبی به آسیب دیدگان تاکید کرد و گفت: این مجموعه در کنار ارایه خدمات اجتماعی، برنامه های فرهنگی هنری را با سایر دستگاه ها پیگیری می کند.
نمایندگان دستگاه های فرهنگی گلستان در این نشست علاوه بر ارایه گزارشی از فعالیت این مجموعه ها در مناطق سیل زده استان، بر تداوم آن برای کاهش آلام روحی سیل زدگان تاکید کردند./ایرنا

انتهای پیام /*
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: