پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
شهرام جواهریان در نشست خبری با ورزشی نویسان خبر داد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - شهرام جواهریان سرمایه‌گذار این پروژه روز گذشته (19 فروردین) در نشستی خبری بااشاره به کلنگ زنی این طرح طی هفته گذشته، عنوان کرد: این پروژه بزرگ درفاصله 15 کیلومتری از شهر کرمانشاه و در منطقه زیبای "توه لطیف" احداث خواهد شد.

عملیات احداث بزرگترین مجتمع تفریحی ورزشی غرب کشور با اعتبار 150 میلیارد تومان در کرمانشاه آغاز شد. 

به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه به نقل از ایسنا ، شهرام جواهریان سرمایه‌گذار این پروژه امروز (19 فروردین) در نشستی خبری بااشاره به کلنگ زنی این طرح طی هفته گذشته، عنوان کرد: این پروژه بزرگ درفاصله 15 کیلومتری از شهر کرمانشاه و در منطقه زیبای "توه لطیف" احداث خواهد شد. 

وی مساحت این مجموعه را 180 هکتار اعلام کرد و افزود: برای احداث این پروژه به 150 میلیاردتومان اعتبار نیاز است که تمام آن آورده سرمایه‌گذار خواهد بود. 

جواهریان در تشریح بخش‌های مختلف این مجموعه نیز گفت: بزرگترین مجتمع تفریحی ورزشی کرمانشاه شامل بخش‌هایی همچون مزرعه 100 راسی پرورش اسب همراه با آموزش سوارکاری، تیر و کمان، سالن تفریحی و بیلیارد، تله کابین، جاده سلامت به طول چهار کیلومتر در ارتفاع کوه، رستوران، کافی شاپ، دهکده سلامت به منظور برگزاری اردوی تیم‌های ملی، آموزش و برگزاری برخی رشته‌های‌ ورزشی و.... خواهد بود. 

وی بابیان اینکه این پروژه در دو مرحله به بهره برداری خواهد رسید، عنوان کرد: ظرف سه ماه آینده بخش مزرعه پرورش اسب، تله کابین و جاده سلامت را افتتاح می‌کنیم و تا سال آینده سایر بخش‌های مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد. 

به گفته این سرمایه‌گذار کرمانشاهی پیش بینی می‌شود، با افتتاح کامل این مجموعه زمینه اشتغال 150 نفر فراهم شود. 

وی همچنین از انجام برخی اقدامات مانند غرس شش هزار اصله نهال، احداث کافی شاپ با طرح کاخ سعد آباد، بکارگیری معماری سنتی و کلاسیک ایرانی برای زیباسازی فضای مجموعه خبرداد. 

جواهریان در ادامه بابیان متاسفانه در کرمانشاه مجموعه تفریحی ورزشی برجسته‌ای برای گذران اوقات فراغت مردم و جوانان وجود ندارد، عنوان کرد: یکی از اهدافی که برای احداث این مجموعه در نظر گرفتم بحث توجه به اوقات فراغت و تفریح مردم و جوانان شهر کرمانشاه است. 

وی در ادامه به وجود برخی سنگ‌اندازی‌ها پیش پای سرمایه‌گذاران در کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در تمام دنیا این بخش خصوصی است که برای اجرای چنین پروژه هایی ورود می‌کند و دولت چندان دخالتی ندارد، اما متاسفانه برخی سنگ‌اندازی‌ها اجازه نمی‌دهد تا سرمایه‌گذاران بخش خصوصی رغبتی برای اجرای طرح‌های مختلف در استان داشته باشند. 

این سرمایه گذار یادآورشد: اگر دستگاه‌های دولتی، امنیتی و مردم از سرمایه گذاران حمایت و استقبال کنند و از سوی دیگر رسانه‌ها نیز اخبار منفی کمتری از استان انعکاس دهند، قطعا همانند سایر استان‌های توسعه یافته تر کشور نه تنها در بعد اقتصادی، بلکه در ابعاد دیگر هم رشد خواهیم کرد.  

 در پایان این نشست، خبرنگاران ورزشی نویس کرمانشاه از عملیات احداث این پروژه بزرگ بازدید کردند.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: