پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
گیتی آنلاین _نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نگاه دولت و حاکمیت برای فعالان اقتصادی تسلی بخشی بوده از این رو ما نیز در البرز با توان مضاعف و انرژی بالا همراه با کار و تلاش شبانه روزی درصدد رفع موانع تولید و اقتصاد هستیم.
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در نشست با اعضای جدید اتاق بازرگانی استان، با اشاره به اینکه کاش این انتخابات با مشارکت حداکثری فعالان تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی البرز صورت می گرفت، افزود: اکنون نیز این جمع منتخب، نماینده تمامی فعالان اقتصادی استان هستند.
وی با بیان اینکه کشور در سال ۹۷ با چالش های فراوانی مواجه شد، ادامه داد: بر این اساس از آزمون سختی علی رغم جنگ روانی و شایعات استکبار جهانی سربلند خارج شدیم.
شهبازی با اشاره به بارش های اخیر و بحران ناشی از آن در البرز، گفت: بیش از ۲ دهه میزان بارش ها به اندازه ای تقلیل رفته بود که در البرز بسیاری از ساخت و سازها در حریم و بستر رودخانه های قدیمی صورت گرفته بود.
وی افزود: اگر مخاطرات نهر دلمبر در بارش اخیر شناسایی و در زمان لزوم چاره اندیشی نمی شد با بحران جدی در چند منطقه کرج مواجه می شدیم.
استاندار البرز با بیان چالش های سیل و سیلاب در البرز گریزی به راه هایی که در تنگناها می توان یافت زد و عنوان کرد: همانطور که ما در البرز در سختی ها و بحران ها راه ها را یافتیم، کشور نیز سال گذشته براساس راهبردهای تعیین شده و در سایه اتحاد، راه مقابله با بحران ها را پیدا کرد.
وی با اشاره به اینکه البرز از سوی وزیر کشور بعنوان استان معین خوزستان برای امداد و خدمات رسانی شد، گفت: اکنون مردم خوزستان در رنج و ناراحتی هستند از اتاق بازرگانی البرز انتظار می رود در راستای کمک رسانی به آنها اقدام کند.
شهبازی افزود: برخلاف شایعات و جنگ های روانی و اقتصادی مستکبران، دهه فجر ۹۷ چندین طرح توسعه ای واحدهای تولیدی و صنعتی با رقم های بالای سرمایه گذاری در البرز کلید خورد.
وی اضافه کرد: در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی البرز، طرح ها و برنامه های بزرگی به سرانجام رسید.
استاندار البرز گفت: تمامی مشکلات و موانع فعالان اقتصادی که در حوزه البرز باشد را با اهتمام ویژه ای درصدد حل آن برخواهیم آمد ولی برخی موانع در سطح ملی و خارج از اختیارات استانی است.
وی با اشاره به اینکه افزایش امنیت، سرمایه انسانی و اعتماد در البرز بسیار حائز اهمیت است، افزود: سال گذشته ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در البرز صورت گرفت که حدود ۱۰۰ میلیون دلار آن در اسفند ماه ۹۷ محقق شد.
شهبازی ادامه داد: نگاه دولت و حاکمیت برای فعالان اقتصادی تسلی بخشی بوده از این رو ما نیز در البرز با توان مضاعف و انرژی بالا همراه با کار و تلاش شبانه روزی درصدد رفع موانع تولید و اقتصاد هستیم.
وی گفت: بر اساس شعار سال، مدیران البرز موظف شدند که اقدامات و برنامه های خود را در ۵ محور اصلی دنبال کنند.
استاندار البرز افزود: در راستای تحقق اهداف شعار سال مبنی بر رونق تولید، شاهد کاهش تورم، افزایش اشتغال، رونق اقتصادی و سرمایه گذاری خواهیم بود.
وی اضافه کرد: از اعضای منتخب هیات مدیره اتاق بازرگانی انتظار می رود که همدلی و اتحاد را سرلوحه کار خود قرار دهند چراکه پراکنده کاری هیچ سودی ندارد.
شهبازی گفت: عمر طبیعی و عمر مسئولیت های ما محدود است از این رو باید بهترین بهره برداری را از این زمان کوتاه برای تحقق اهداف و برنامه ها داشت.
وی افزود: باید در پاسخگویی به مسائل و موضوعات بروز باشیم و اتاق بازرگانی با ترسیم منشوری روشن برنامه های تیمی خود را برای ارتقا اقتصاد استان تبیین کند.
استاندار البرز اضافه کرد: منتخبان اتاق بازرگانی بعنوان عضو کارگروه تخصصی رونق تولید دعوت می شوند.
وی با بیان اینکه بعنوان یار شانزدهم هیات مدیره اتاق بازرگانی برای رفع موانع کنارتان هستم، گفت: از اعضای اتاق بازرگانی البرز انتظار می رود در حوزه مسئولیت های اجتماعی نیز جدی تر وارد عمل شوند.
شهبازی افزود: فعالان بخش خصوصی هر کجا که نیاز به همراهی و مساعدت داشته باشند با قدرت در کنارشان هستم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: