پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
به گزارش گیتی آنلاین‌؛
فرماندار شهرستان قشم گفت: جزیره لارک دارای ظرفیت‌ها و منابعی است که می‌توان از طریق آن، اشتغال پایدار و رونق معیشت را تامین نمود.
 علیرضا نصری در نخستین جلسه سال‌جاری کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قشم  با دستور کار بررسی روند اعطای تسهیلات به ساکنین جزیره لارک اظهار کرد: شناسایی ظرفیت‌ها و تسهیل امور کارگاه‌ها و فعالین عرصه تولید در اولویت نخست قرار دارد.
فرماندار شهرستان قشم با تاکید بر لزوم فعال‌سازی استعدادهای بالقوه جزیره لارک و کمک به جذب گردشگر در این جزیره از طریق مشارکت تمامی دستگاه‌ها و نیز نقش‌آفرینی بنیاد علوی، افزود: دستگاه‌های اجرایی باید با تسریع در روند صدور مجوزها و جلوگیری از بروکراسی اداری، تسهیل‌گر امور متقاضیان باشند.
در ادامه، سالاری سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری به ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص تفاهم‌نامه و نحوه اعطای تسهیلات به متقاضیان در جزیره لارک پرداخت.
گفتنی است، پس از این جلسه نیز جلسه فنی و تخصصی کارگروه برگزار و در خصوص ۱۳ طرح متقاضیان به ارزش شش میلیارد و هشتصد میلیون ریال در زمینه های خرید موتور ۳ چرخ گردشگری ، ایجاد مکانی جهت ارائه غذاهای بومی محلی و سنتی ، ایجاد مغازه ای جهت ارائه لوازم التحریر و لوازم خیاطی و خرازی ، ترمیم اقامتگاه بوم گردی ، ایجاد پمپ بنزین تک نازل و ایجاد سوپر مارکت بررسی و در این مرحله مورد تایید و تصویب کارگروه قرار گرفت و مقرر گردید متقاضیان دریافت تسهیلات جهت ادامه تکمیل پرونده و دریافت تسهیلات به شعبه بانک سینا مراجعه نمایند .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: