پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون عنوان کرد
آرش تاج بازیگر باسابقه معتقد است، وقتی به روند چهار ساله بهارستان نگاه می‌کنیم در می‌یابیم این رویداد هنری یک حرکت ارزشمند فرهنگی است.


 به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، آرش تاج بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات این رویداد فرهنگی در وضعیت زیبایی معابر و میادین شهر تصریح کرد: فصل بهار که مصادف و توام با سبز شدن چهره طبیعت است، این فرصت را به سالانه بهارستان داده که هم راستا با این فصل چهره شهر را هم مثل طبیعت زیبا و جذاب کند و درکنارش مردم را از نزدیک با آثار نقاشی و مجسمه‌سازی آشنا کنند؛ هنرهایی که در تصور برخی‌ شهروندان متعلق به طبقه مرفه جامعه است.

 این بازیگر افزود: با برگزاری سالانه بهارستان، هنرهای شهری اعم از نقاشی و آثار حجمی بین مردم هم جا باز کرده‌اند و این موضوع نشان می‌دهد که این رویداد هنری یک حرکت ارزشمند فرهنگی است که با استمرارش می‌تواند اثرات بیشتری هم در جامعه داشته باشد.

 تاج درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در بهارستان سال 98 گفت: استفاده از رنگ‌های شاد در آثار نقاشی دیواری شهر و آثار محیطی و حجمی که همخوان با رنگ گل‌های بهاری هستند ‌توانستند جلوه این طرح را دو چندان کند.

 چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: