پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
دبیر ستاداجرایی خدمات سفر شهرستان رامیان و مدیر میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری شهرستان از بازدید قریب به 407 هزار نفر در ایام نوروز از جاذبه های گردشگری شهرستان خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی , امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛  محمد شاهی پودینه ضمن اعلام این خبر افزود: در ایام نوروز 406  هزار و 703 نفر از ظرفیت های گردشگری شهرستان رامیان بازدید کردند.

 

وی در ادامه به آمار ثبت شده اقامت در ایام نوروز 98 در شهرستان اشاره کرد و افزود: از آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تا 16 فروردین سال جاری تعداد 70 هزار و 6 مسافر و گردشگر در این شهرستان اقامت داشته اند.

 

شاهی پودینه خاطر نشان کرد : از این تعداد اقامت , 595 نفر در مهمانپذیر ها , 897 نفر در هتل آپارتمان , یک هزار و 60 مسافر و گردشگر در خانه های مسافر دارای مجوز شهرستان , یک هزار و 797 نفر در اقامتگاه های بوم گردی , یک هزار و 513 نفر در تاسیسات وابسته به آموزش و پرورش و ... اسکان داشتند.

 

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رامیان در ادامه با اشاره به بازدید های نظارتی از تاسیسات گردشگری این شهرستان گفت: در این ایام با توجه به اهمیت خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران 258 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری شهرستان صورت گرفت.
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: