پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
گیتی آنلاین؛
همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری پرسود در بخش کشاورزی هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

سومین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری هرمزگان ۲۶ و ۲۷ فروردین امسال در تالار شهید آوینی  بندرعباس برگزار می‌شود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در این همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی و شیلات، صنعت، معدن و تجارت، انرژی، آب و حمل و نقل در قالب کتابچه، بروشور و فیلم به سرمایه گذاران معرفی می‌شود.

وی تصریح کرد: زمینه های بخش سرمایه گزاری در محور کشاورزی شامل، توسعه کشت های گلخانه ای، آبزی پروری و صید، توسعه صنایع تبدیلی و غذایی، فعالیت های دام و طیور، کشت و فرآوری گیاهان دارویی، بازرگانی(پایانه های صادراتی و بارانداز های محصولات کشاورزی) می باشد.

شهرزاد افزود: از مدیران بنگاه‌های بزرگ و موفق تولید در کشور، بنگاه‌های تامین مالی و سرمایه گذاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری بانک‌ها و بیمه‌ها، سرمایه گذاران خارجی و سرمایه گذاران موفق در کشور برای شرکت در این همایش دعوت شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گفت: سرمایه گذاران هرمزگانی مقیم در کشور‌های حوزه خلیج فارس نیز در این همایش حضور خواهند داشت.

وی بیان داشت:  تحقق اهداف تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری برای گام دوم انقلاب اسلامی و سال رونق تولید را هدف اصلی برگزاری این همایش اعلام کرد.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: