پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
فرمانده تیپ زرهی محمد رسول الله(ص) تربت جام
فرمانده تیپ زرهی محمد رسول الله(ص) تربت جام با گرامیداشت روز ارتش گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و با ایجاد تفرقه دشمنان نظام می خواستند ارتش را منحل کند و اکنون همان دشمنان اسلام می خواهند با نقشه شوم خود در پی  تضعیف «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»  را در سر دارند که محقق نخواهد شد.
به گزارش گیتی آنلاین از تربت جام: سرهنگ علی خدا رحمی، صبح امروز در محل تیپ زرهی محمد رسول الله (ص)  تربت جام حضور داشت افزود: نقشه های شوم دشمنان انقلاب با منویات مقام معظم رهبری همچون گذشته برآب خواهد شد و ما می خواهیم با رژه 29 فروردین ماه به ندای امام راحل لبیک بگوئیم و در حقیقت روز ارتش متعلق به  همه نیروهای مسلح است .
وی گفت: نیروهای مسلح به عنوان یک نیرو واحد مقتدر به فرماندهی ولایت فقیه، جزء برگزیده ترین مولفه های بازدارندگی در مقابل دشمنان است و اکنون امنیت و اقتدار موجود در جامعه به درخشش همین نیروهای مسلح است که حتی در سیل اخیر به خوبی برای امنیت ملی خوش درخشیدند.
فرمانده تیپ زرهی محمد رسول الله(ص) تربت جام با تأکید براینکه معمار بزرگ انقلاب اسلامی با اعلام روز « ارتش» روح تازه ای به این مجموعه بخشید گفت: امام خمینی(ره) با بصیرت الهی در سال 58 با حمایت از ارتش جمهوری اسلامی توانست نقشه های شوم دشمنان اسلام و انقلاب را از بین ببرد و با پیروزی انقلاب اسلامی و با ایجاد تفرقه دشمنان نظام می خواستند ارتش را منحل کند و اکنون همان دشمنان اسلام می خواهند با نقشه شوم خود در پی  تضعیف «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»  هستند که محقق نخواهد شد.
سرهنگ علی خدا رحمی، از همه مردم عزیز شهرستان تربت جام دعوت کرد: با حضور حداکثری خود در این مراسم گوشه ای از اقتدار پاسداران جامعه را دیدن نموده و نمایش امنیت با رژه نیروهای مسلح و توان رزمی همراه با تجدید میثاق با رهبری را شاهد باشیم. 
به گزارش خبرنگار ما؛ مراسم با شکوه رژه 29 فروردین ماه به مناسبت روز ارتش در خیابان شهرداری تربت جام برگزار خواهد شد.

خبرنگار : علیرضافیروزی
نویسنده:علیرضافیروزی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: