پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۳۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت : در راستای بازاریابی های صورت پذیرفته و آمادگی کامل بندر چابهار بعنوان بندری با تخفیفات ویژه در تعرفه های وارده بر کشتی و کالا و با قابلیت تخلیه و بارگیری انواع کالاها و پذیرش کشتی های سایز بزرگ در کوتاهترین زمان و ارائه خدمات مطلوب، شاهد ورود 5 کشتی همزمان به این بندر اقیانوسی هستیم.

__محموله یک فروند موتور لنج تجاری، در اسکله ۳ بندر شهید کلانتری بعلت نقص فنی در موتور دچار حریق شد که با حضور سریع مسئولین و هماهنگی و واکنش سریع واحدهای شناور و آتشنشانی اداره کل بنادر، منطقه آزاد و شهرداری پس از چندین ساعت تلاش، حریق با موفقیت اطفاء گردید.

__بیش از ۶۸ هزار نفر گردشگر نوروزی از 27 اسفند ۹۷ لغایت ۱۴ فروردین ۹۸ از بنادر رمین، بریس، گواتر، پسابندر، پزم، تنگ، هفت تیر، بنادر شهید بهشتی و کلانتری بازدید داشتند که این میزان نشان از رشد ۱۸.۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را دارد.

__ در پی دریافت اطلاعات از سوی شرکت ملی نفتکش مبنی بر مصدومیت یکی از پرسنل کشتی سوپر تانکر HERBY و درخواست شناور جهت جابجائی مصدوم،  با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار، فرد مصدوم که یک تبعه خارجی کشتی مذکور بود، در لنگرگاه بندر چابهار از کشتی دریافت و توسط خودرو امدادی به مرکز درمانی منتقل گردید.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: