پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۰۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر و سینما عنوان کرد
محمود عزیزی بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر و سینما معتقد است، استفاده از رنگ چهره شهر را چشم‌نوازتر خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر محمود عزیزی کارگردان تئاتر، مدرس دانشگاه و بازیگر سینما و تلویزیون درباره چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات این رویداد هنری در وضعیت زیبایی معابرو میادین شهر عنوان کرد: خوشبختانه کارها و اقدامات خوب فرهنگی در رابطه با زیباترشدن چهره شهر تهران در حال انجام است و رویداد بهارستان که در آستانه سال نو در چهار ساله اخیر برگزار می‌شود توانسته جایگاه خوبی در بین شهروندان داشته باشد.
وی افزود: باید با اقدامات جدید در خصوص کامل و بهتر شدن این رویداد هنری، پیگیری شود و استفاده از نظرات هنرمندان و کارشناسان فرهنگی می تواند این طرح را به سمت افق‌های جدید رهنمون کند. به نظرم می‌توان از این نوع پتانسیل و ظریفت‌های موجود بهره لازم را در جهت فرهنگ‌سازی برد.
عزیزی در باره استفاده موثر از رنگ در شهر که رویکرد چهارمین سالانه بهارستان است، گفت: این رنگ و نور است که چهره هر پدیده ای را زیبا و چشم نواز تر می کند و با توجه به اینکه اغلب رنگ هایی که در سطح شهر و معابر دیده می شود سرد و خاکستری است، اقدام شایسته‌ای است که برای زیباسازی شهر به سراغ رنگ برویم. معتقدم رنگ‌های روشن و گرم می‌تواند روحیه شهروندان را بهتر کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1398 در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: