پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
در ایام نوروز 258151 مسافر از خدمات پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بهره مند شدند.
گیتی آنلاین_ به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از 27 اسفند ماه تا 16 فروردین ماه در 40 پست در سطح استان خدمات مسافرین را به عهده داشتند.
خدمات ارائه شده به مسافرین فضای دوستدار کودک ، طرح بهرفت ، ایستگاه سلامت ، خیمه های نماز، طرح سحاب و .... از جمله خدماتی است که هلال احمر استان در این ایام به مسافرین ارائه داده است.
وی افزود: کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز گفت: 33 هزار و 209 مسافر در طول طرح به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند.
وی افزود: همچنین 57 هزار و 716 نفر از فضاهای دوستدار کودک، 73 هزار و 679 نفر از چادرهای نوروزی و 34هزار و 373 نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند.
راشکی ادامه داد: 906 خواهر و 1367 برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی پرداختند.
وی اظهار داشت: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل 59 هزار و 702 بروشور، 34 هزار و 664 عدد نقشه بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: