پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۴۱۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
مسابقات فوتبال دسته اول نوجوانان کشور در گروه چهار با حضور تیم‌های شهرداری بندرعباس، فولاد مشهد، پارس جنوبی جم و دهخدای زاهدان به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، مسابقات فوتبال دسته اول نوجوانان کشور در گروه چهار با حضور تیم‌های شهرداری بندرعباس، فولاد مشهد، پارس جنوبی جم و دهخدای زاهدان به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: تیم دهخدای زاهدان، نماینده فوتبال استان سیستان و بلوچستان در این رقابت‌ها با حضور مقتدرانه و بازیهای منسجم و زیبا در کمال شایستگی به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور صعود کردند.

ادهم کرد زابلی افزود:  فوتبالیست‌های جوان و شایسته استان در اولین گام توانستند تیم قدرتمند شهرداری بندرعباس را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهند.

وی تصریح کرد: تیم دهخدای زاهدان در دومین دیدار با ارائه بازی منطقی و حساب شده مقابل پارس جنوبی جم به تساوی بدون گل رسیدند.

وی ادامه داد:  در رقابت پایانی که حکم فینال را داشت، فوتبالیست های سیستان و بلوچستان برای صعود تیم فولاد مشهد دیگر مدعی این گروه را با نتیجه یک بر صفر شکست دادند و برای اولین بار در تاریخ ورزش فوتبال استان به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور صعود کردند.

 لازم به ذکر است؛ در پایان این مسابقه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با حضور در جمع فوتبالیست های استان ضمن تبریک صعود به لیگ برتر، پاداش نقدی 100 میلیون ریال برای تیم دهخدا زاهدان به پاس این حماسه بزرگ در نظر گرفت.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: