پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
اخیرا خبری از سوی مدیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آزادشهر در فضای مجازی منتشر شده که با واکنش برخی از شهروندان مواجه شد و مردم می خواهند بدانند این آمار چگونه محاسبه شده است.
به گزارش گیتی آنلاین ، اخیرا خبری از سوی مدیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آزادشهر با عنوان "در ایام نوروز بیش از 393 هزار نفر از جاذبه های گردشگری شهرستان آزادشهر بازدید کردند" در فضای مجازی منتشر شده که با واکنش برخی از شهروندان مواجه شد و مردم می خواهند بدانند این آمار چگونه محاسبه شده است.

نظر به اینکه رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولین است طی هفته گذشته خبرنگار ما 2 بار به اداره میراث فرهنگی آزادشهر مراجعه کرد اما در این خصوص هیچ پاسخی از سوی مدیر مربوطه دریافت نکرد و مورد بی مهری قرار گرفت.

به استناد به ماده2 بند دوم  قانون انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات" هر شخص ايراني حق دسترسي به اطلاعات عمومي را دارد، مگر آن كه قانون منع‌كرده‌باشد. استفاده از اطلاعات‌عمومي يا انتشار آنها تابع قوانين و مقررات مربوط خواهدبود.  در این زمینه که مطالبه مردمی محسوب می شود " در این زمینه خواستار پاسخگویی روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان هستیم.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: