پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
ملی پوش تیراندازی اهداف پروازی گفت: با توجه به نتایجی در مسابقات جهانی العین و نتایج اخیرمان به احتمال فراوان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اهداف پروازی نماینده خواهیم داشت.
نریمان نیکخو ،ملی پوش تیراندازی اهداف پروازی کشورمان ،در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین بابیان این مطلب افزود: با توجه به برنامه های فدراسیون تیراندازی و حضور مربیان خارجی مناسبی  اهداف پروازی در چند سال اخیراین رشته به جایگاهی رسیده که بتواند سهمیه المپیک را به دست آورد.
 
وی در بااشاره نتایج مسابقات جهانی العین خاطر نشان کرد : خوشبختانه در العین نتایج خوبی را به دست آورده ایم شانس کسب سهمیه المپیک داریم ،که خوشبختانه خودم توانستم رکورد ۱۱۹ را به دست آوردیم فقط به خاطر ۳ امتیاز کمتر نتوانستم به فینال این مسابقات برسم.
نیکخو با اشاره ورودیBالمپیک گفت: ورودی B المپیک رکورد ۱۱۳ بوده برای رسیدن المپیک باید به دنبال رسیدن به حد نصاب a باشیم ولی در هر حال برای کسب مدال در اهداف پروازی رویا پردازی است.
نیکخو در مورد بازگشت به میادین به عنوان ورزشکار  پس از مربیگری تیم ملی افزود: با توجه به آمادگی خودم و همچنین درخواست ریاست فدراسیون تیراندازی مجددا به میادین برگشتم و در خودم پتانسیل کسب سهمیه المپیک دیدم و هیچ ورزشکاری به آسانی حاضر نیست حضور در المپیک را از دست بدهد.
وی همچنین در مورد وضعیت تیراندازی اهداف ثابت نیز گفت: خوشبختانه در بخش تفنگ به یک ثبات نسبی رسیدم  به طور قطع این رشته در المپیک جر ورزش های دارای شانس فراوان کسب مدال کاروان کشورمان خواهد بود ختی در المپیک ریو الهه احمدی در آستانه کسب مدال قرار گرفت.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: