پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
رئیس فراکسیون شفاف سازی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از تلاش و فعالیت سازمان‌های جهادی به ویژه روحانیت راضی بودند و لذا اگر مساجد به عنوان محور فعالیت‌های مردمی انتخاب شوند تاثیر زیادی در راستای کمک به سیل زدگان خواهند داشت.

محمود صادقی در جریان سفر به لرستان، با اشاره به طرح «جهاد همبستگی ملی» با محوریت «هر مسجد یک خانه» برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده، بیان کرد: در صورتی‌که مشارکت‌های مردمی سازمان یافته شود تاثیر بیشتری بر کمک به مردم مناطق سیل زده خواهد داشت؛ علاوه بر این اگر این طرح به درستی اجرا شود شاهد افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مناطق سیل زده خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تمامی اقشار جامعه در سیل اخیر به کمک مردم آسیب دیده‌آمدند، افزود: در بازدیدی که از مناطق سیل زده استان‌های لرستان و خوزستان داشتیم مردم از تلاش و فعالیت سازمان‌های جهادی به ویژه روحانیت راضی بودند و با توجه به میزان این رضایت‌مندی اگر مساجد به عنوان محور فعالیت‌های مردمی انتخاب شوند تاثیر زیادی در راستای کمک به سیل زدگان خواهند داشت.

رئیس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این کمیسیون تعیین شده که مرکز پژوهش‌های مجلس در حوزه عملکرد ارگان‌های مختلف در قبل و بعد از سیلاب اخیر گزارشی جامع تهیه کنند.

صادقی در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد تجاوز به حریم‌های رودخانه، منابع طبیعی و زمین‌های کشاورزی بودیم؛ این در حالی است که در این حوزه خلاء قانونی وجود ندارد و مشکل اصل بحث نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی بوده که امیدواریم دستگاه قضا، مجلس شورای اسلامی و دولت در حوزه نظارت فعالیت بیشتری انجام دهند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: