پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
لارگانی:
سیدناصر موسوی لارگانی می گوید من به عنوان نماینده فلاورجان و هم به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان اعلام می کنم که هشتاد درصد مراجعین دفتر من برای اشتغال می آیند.

سید ناصر موسوی لارگانی در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین اذعان داشت: بیکاری در کشور دارد بیداد می کند.
وی علت بیکاری را بی تدبیری دانست و عنوان کرد : ما با هدفمندی یارانه ها هزینه های تولیدکنندگان و صنعتگران را بالا بردیم ولی یارانه ای را که باید به آنها میدادیم، ندادیم.
وی در مورد اشتغال افراد غیربومی اینطور نظرداد: چند تا از استان ها هستند مثل استان خوزستان، استان اصفهان که جاذبه فعالیت و کار دارند و مهاجر پذیرند. 
وی خاطرنشان ساخت: الان استان اصفهان بعد از جدایی البرز از تهران اولین استان صنعتی کشور است.
لارگانی گفت: من به عنوان نماینده فلاورجان و نیز به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان 80 درصد از مراجعین دفترم برای اشتغال مراجعه می کنند.
وی تاکیدکرد: خود دولت به طور رسمی اعلام کرده که میانگین بیکاری در استان اصفهان از میانگین کشور 2/5 درصد بالاتر است.
موسوی لارگانی اظهارداشت: ببینید بعضی شغل ها حق بومی هاست. یعنی اگر بومی ها آلایندگی نفت را در خوزستان تحمل می کنند اشتغالش هم باید مال آنها باشد.
نماینده فلاورجان تاکید کرد: باید اولویت را به آنها بدهند. 
وی افزود: کسانی که در استان مشکلات صنعت را می پذیرند و صنعت موجب بیماری های صعب العلاج برای آنها شده، اشتغالش هم باید برای آنها باشد. 
وی به این نکته اشاره کرد: بعضی از کسانی که به استان های دیگر می آیند اینها سفارش شده اند از طرف کسانی هستند که یک جایگاهی برای خودشان دارند سفارش می کنند و تاکید می کنند تا این فرد بیاید اینجا مشغول به کار شود و متاسفانه حق افراد بومی را ضایع می کنند.
این نماینده مجلس گفت: وقتی ما در این باره صحبت می کنیم  یکی از دلایلی که مطرح می کنند این است که ما یکسری شغل هایی را می خواهیم که در این استان نبوده و مجبور شدیم از استان دیگر آوردیم.
 گیتی آنلاین به دلیل گزارشات متعددی که از منطقه خوزستان با موضوع بیکاری مطرح است این مصاحبه را انجام داده است.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: