پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
شاهین شهرداری بوشهر لیگ برتری شد
تفکرات حرفه ای و عشق به شاهین، این تیم را پس از یک دهه ،مجددا لیگ برتری کرد،
تفکرات حرفه ای و عشق به شاهین، این تیم را لیگ برتری کرد.
اما عشق تنها کافی نیست
پول و زیر ساخت‌ها در فوتبال حرفه‌ای حرف اول را می‌زند.
 

شاهین شهرداری بوشهر یکی از دو تیم صعود کرده به لیگ برتر فصل آینده است،
تیمی که طرفداران پرشماری را در دل خود جای داده و اغراق نباشد یکی از پرطرفدارترین تیمهای جنوب کشور می باشد.
سفید پوشان بوشهری  همرا با فولاد خوزستان تنها تیمهایی هستند که در کلیه ی ردهای سنی از نونهالان گرفته تا بزرگسالان  در پنج رده ی سنی در لیگ برتر همان رده ها تیم داری و فعالیت میکنند.
این باشگاه در این چند ساله با سرمایه گزاری اصولی و هدفمند و توجه ویژه به تیمهای پایه و کشف استعداد های نهفته از بطن این دیار ، باعث شد که تیم بزرگسال این باشگاه هم با اتکا به بازیکنان بومی و مربی رامهرمزی خود ،پا به لیگ برتر بگذارد و افتخاری دوباره را برای شهر بوشهر بیاورند
.

به گزارش خبرگزاری گیتی آنلاین، رقابت‌های لیگ دسته اول یک هفته مانده به پایان مسابقات تیم‌های صعوده کرده خود را شناخت.
گل‌گهرسیرجان به عنوان قهرمان و شاهین شهرداری بوشهر به عنوان نایب قهرمان این فصل لیگ دسته اول به لیگ برتر . گل گهر و شاهین تیمهای بودند که با برنامه‌ سه ‌ساله و هدفمند، تلاش کردند و عرق ریختن تا به این مهم دست پیدا نمودند.
تیم گل‌گهر سیرجان دیگر تیمی که به لیگ برتر صعود کرد  هرچند شاید ورزشگاه گل‌گهرسیرجان هم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر نقص‌هایی داشته باشد و تیم سیرجانی مجبور شود در کرمان میزبان حریفان خود در لیگ برتر شود! ،با این حال گل‌گهر دغدغه‌ای  مالی و کمبود امکانات و سخت افزاری برای حضور در سطح اول فوتبال باشگاهی ایران ندارد،چون از تمامی امکانات یک باشگاه حرفه ای و پشتوانه ی مالی مناسب برخودار است و میتواند با همین  پشتوانه  در بالاترین سطح فوتبال فوتبال کشور با دیگر تیمها رقابت نماید
 اما قصه شاهین شهرداری بوشهر فرق می‌کند.
شاهین شهرداری بوشهر نامی آشنا برای تمامی فوتبالدوستان ایرانی است. تیمی که همیشه یقه ی تیمهای بزرگ را گرفته و شکستهای بسیار سنگینی  را به رقبای خود تحمیل نموده است،
 شاهین بوشهر در گذشته با وجود داشتن هواداران بی‌شمار و عاشق در نهایت به دلیل نداشتن پول و امکانات سقوط کرد و اکنون این تیم با نام شاهین شهرداری بوشهر بعد از ده سال  به لیگ برتر برگشته است!  نامی آشنا برای تمامی فوتبال دوستان.
 اما همه می‌دانندکه این باشگاه منابع مالی و زیرساخت‌های سخت افزاری  مناسب  و کافی را برای حضور در لیگ برتر ندارد. این تیم فقط هواداران عاشق دارد هوادارانی که با نام شاهین بوشهر زندگی می‌کنند و به عشق شاهین نفس میکشند و در کنار این تیم  لذت می‌برند،  اما برای حضور در لیگ برتر عشق  تنها کافی نیست!،  پول و زیر ساخت‌ها در فوتبال حرفه‌ای حرف اول را می‌زند.

 هم اکنون از صعود تیم به لیگ برتر خوشحال و همه ی ما سر از پا نمی شناسیم و به پایکوبی و شادی مشغولیم، همه بهم تبریک میگوییم و بر این باوریم که باید از این صعود لذت برد و شاد بود تا خستگی بازیها فرسایشی لیگ یک از تنمان خارج گردد،اما چشم روی هم بگذاریم داور  اولین بازی در لیگ برتر  را برای ما سوت خواهد زد.
 پس از همین حالا باید آستینها را بالا و تفکرات لیگ برتر را در ذهن پرورش داد و از امروز برای رقابت در لیگ برتر  استارت زد، چون فردا دیر است

امیدواریم مسئولان استان بوشهر و خود این باشگاه بیش از گذشته قدر این حضور در لیگ برتر را بدانند. زیرا به خوبی به یاد داریم که محمود فکری سرمربی شاهین بوشهر به خاطر مشکلات مالی در میانه رقابت های این فصل لیگ یک، از تیم شاهین بوشهر جدا شد و عبدالله ویسی جای او را گرفت. اکنون ویسی هم بهتر از هر کسی دیگر می‌داند که نداشتن امکانات کافی، در لیگ برتر کار سختی در فصل آینده خواهد داشت.
امیدواریم که شاهین بوشهر  که برای بار دوم بعد از یک دهه به سطح اول فوتبال برگشته، بتواند با انجام بازیهای تماشاگر پسند و زیبا و با وجود تعصب مثال زدنی که تمامی عناصر انسانی در این باشگاه به این تیم دارند ،بتواند سالیان سال برای مردم این دیار افتخار افرینی کند.

.
یادداشت از؛  کریم زنگنه (خبرنگار خبرگزاری گیتی آنلاین  در استان)

.
نویسنده:کریم زنگنه نژاد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: