پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۴
سالروز تاسیس شوراهای اسلامی مبارک؛
حسن نوروزی نماینده شهرستانهای رباط کریم وبهارستان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی نهم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس شوراهای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی دفاتر ارتباط مردمی 
 حسن نوروزی، ایشان در این پیام آورده است: نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی است که زمینه ساز تاثیرگذاری هرچه بیشتر مردم در تعیین سرنوشت جامعه بوده و بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهری و روستایی است.

وی ادامه داد: عنایت مردم به شوراهای شهر و روستا توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهر و روستا به دست آورده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس افزود: بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.
در این پیام آمده است: یقینا خدمت بی منت به ملت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

نوروزی  افزود: اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراهابه شورای اسلامی شهرهای نسیم شهر، گلستان، صالحیه، نصیرشهر، رباط کریم وپرند وهمچنین شوراهای روستاهای تابعه شهرستانهای رباط کریم و بهارستان از زحمات و خدمات تمام دست اندرکاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا صمیمانه تقدیروتشکر نموده و توفیق آنها در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان های رباط کریم وبهارستان از درگاه از خداوند قادر متعال خواستارم.

به دنبال برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هفتم اسفند 1377 هجری خورشیدی، در سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) به شورای انقلاب مبنی بر تدوین آیین‏ نامه شوراها، این نهاد انقلابی با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد. 

۱۸سال پیش در چنین روزی، نخستین شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران آغاز به کار کرد.

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: