پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
در بازدید غلامعلی حداد عادل،از پارک فناوری اطلاعات چین مطرح شد؛
هیأت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست غلامعلی حداد عادل و به منظور شرکت در اجلاس بین المللی «یک کمربند، یک راه» به چین به سفر کرده است، صبح روز دوشنبه، نهم اردیبهشت از پارک فناوری « یانک پو» چین بازدید کرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جریان این بازدید، مدیر عامل «یانک پو» به ارائه توضیحاتی درباره توسعه هوش مصنوعی، نحوه تولید تراشه های رایانه ای و چگونگی مشارکت دولت چین، دانشگاه ها و بخش خصوصی در بهره برداری از این پارک فناوری پرداخت.
وی با اشاره به عضویت ٣٠٠ شرکت و اشتغال ١٠ هزار نفر با فعالیت شبانه روزی در این پارک علم و فناوری، اولویت بخشی به تولیدات کم هزینه، خریداری اوراق مشارکت و نیازسنجی مداوم از مؤسسات صنعتی و تجاری را که متقاضیان فناوری هوش مصنوعی هستند، سه سیاست اقتصادی «یانک پو» توصیف کرد.
غلامعلی حداد عادل، رئیس هیأت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام در این بازدید، تأسیس چندین هزار شرکت دانش بنیان و کارآفرینی های نوین در حوزه علم و فناوری در سال های اخیر در ایران را نشانه جهش فناوری های جدید در کشورمان دانست و بر تبادل دانش فنی بین دو کشور ایران و چین به ویژه انتقال فناوری تولید تراشه های الکترونیک تأکید کرد.
همچنین مدیر عامل یانک پو در این دیدار از همکاری شرکت های دانش بنیان ایرانی با « یانک پو» استقبال کرد.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: