پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
ره پیک:
عضو حقوقدان شورای نگهبان برگزاری رقابت شبیه سازی شورای نگهبان را موجب دریافت تجربه عملی جامعه علمی و دانشگاهی و ارتباط شورای نگهبان با دانشگاه ها دانست.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، سیامک ره پیک عضو حقوقدان شورای نگهبان در اختتامیه نخستین دوره شبیه سازی این شورا اظهار کرد: برگزاری رقابت علمی در دوره شبیه سازی موجب ارتقای علم حقوق هست.
وی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان مجموعه مهمی در کشور است و کار این شورا در سرنوشت کشور تاثیرگذار است و جلب توجه جامعه علمی و افکار عمومی به کارکرد شورای نگهبان نقش قابل توجهی دارد.
عضو حقوقدان شورای نگهبان خاطرنشان کرد: تصور نمی کردیم برای برگزاری این رقابت با استقبال کمی و کیفی در این سطح مواجه شویم.
ره پیک ادامه داد: از طریق این برنامه علمی ارتباط بیشتری بین شورای نگهبان و جامعه علمی کشور برقرار شد و ادامه پیدا خواهد کرد.
وی گفت: معرفی شورای نگهبان مثل نهادهای دیگر در جامعه نیست و مشابه سایر دستگاه ها نیست و برای جبران این ارتباط مسابقات برگزار شده اقدام مفیدی بود و ۴۰۰ نفر در این رقابت شرکت کردند.
عضو حقوقدان شورای نگهبان خاطرنشان کرد: نظارت بر مصوبات و تفسیر قانون از وظایف مهم شورای نگهبان است که از نظر علمی و آثار مهمی که دارد در این رقابت شبیه سازی اهمیت آن برای دانشگاهیان ملموس‌تر شد.
ره پیک تصریح کرد: این بستر علمی و رقابتی موجب شد تا تجربه عملی برای جامعه علمی حقوقی و دانشگاهی فراهم شود.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: