پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
رکورد فوق قدرتی یک کرمانشاهی ثبت جهانی شد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - بزرگ نوروزی مرد پهلوان منش دیارزاگرس، راننده خوش برخورد و قانون مداری است که سالها در خطوط جاده ای کشوربه خدمت رسانی مسافران مشغول بوده و ابتکارات قابل توجه ای درراستای ایجاد شرایط ایمنی در طول مسیر مسافرت ارایه کرده است.
بزرگ نوروزی مرد پهلوان منش  دیارزاگرس، راننده خوش برخورد و قانون مداری است که سالها در خطوط جاده ای کشور به خدمت رسانی مسافران مشغول بوده و ابتکارات قابل توجهی در راستای ایجاد شرایط ایمنی در طول مسیر مسافرت ارایه کرده است.
وی به تازگی یکی از توانمندی های فردی خود را با اجرا به ثبت در سازمان جهانیimaro رساند.
نوروزی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه گفت :  رکورددار فوق قدرتی وتاریخی هنرهای رزمی در آسیا وجهان می باشم وسالهاست که بدون مربی وحتی حمایتی ورزش میکنم که موفق شدم با قدرت ویژه و با استفاده از انگشت اشاره بجای ابزاردر جک،لودرهفده ونیم تن را بالابزنم و بعنوان یک ایرانی اسمم در سازمان جهانی ایمارو به ثبت برسد و کمربندجهان پهلوانی را از این سازمان دریافت کردم.
بزرگ نوروزی افزود : هرچندطی چند سال اخیر سختی های فراوانی طی تمرینات متحمل شده ام اما با حمایت مسئولین آمادگی دارم رکوردهای بیشتری به ثبت برسانم.
نوروزی در پایان از زحمات استاداسکندر اسماعیلی عضو کمیته فنی ایمارو و همچنین استاد  حسین  قلی زاده نایب  رییس واستاد دکترحمید قلی زاده رییس سازمان imaro درایران تشکر وقدردانی کرد.

همچنین آقای بزرگ نوروزی که بیش از ۲۰سال سابقه امداد و نجات در سراسر کشور را بدون داشتن هیچ چشم داشتی و به صورت خیر خواهانه به رسم مردانگی ،در کارنامه خود ثبت کرده بود از طرف دکتر صنوبر رئیس سفیران صلح بین الملل به عنوان مشاور نماینده سفیران صلح بین الملل در استان کرمانشاه  منصوب شد

گفتنی است بزرگ نوروزی راننده خوش برخورد و با تجربه خطوط اتوبوس بین شهری کرمانشاه است که چندین بار از سوی اداره حمل و نقل جاده ای کشور بعنوان راننده نمونه شناخته و مورد تقدیر قرار گرفته است.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: