پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
خجسته:
صادرات باید مبتنی بر تولیداتی باشد که مازاد بر نیاز داخلی است.

امیر خجسته نماینده همدان و فامنین و رئیس کمیته مبارزه با فساد اقتصادی در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین گفت: این یک توطئه صهیونیستی است که نیازهای اولیه کشور ما را به اسم صادرات از کشور خارج می کنند. 
وی در پاسخ به این که چه کسی میزان صادرات کشور را مشخص می کند مطرح کرد: این کار را وزارت اقتصاد و وزات صنعت انجام می دهند.
خجسته تاکیدکرد: صادرات باید مازاد بر نیاز باشد. 
وی پرسید : کدام این محصولات مازاد بر نیاز هستند؟ 
رئیس کمیته مبارزه با فساد اقتصادی ادامه داد: این ها توطئه است توطئه عربستان است و مسئولین ما را نیز خواب غفلت گرفته است. 
نماینده همدان و فامنین درباره قاچاق گفت: صادرات چیزی را حساب می کنیم که مازاد بر نیاز مردم باشد. مثلا اگر الان می گوییم می خواهیم گندم ، یا برنج یا علوفه یا دام صادر کنیم باید مازاد بر نیاز کشور باشد. 
رئیس کمیته مبارزه با فساد اقتصادی تاکیدکرد: الان که دارند نیاز اصلی مردم را خارج می کنند این یک نوع قاچاق است. محصولات را با یک ارتباطاتی خارج می کنند، این کار را یک عده دلال و باند و رانت این کار را انجام می دهند و منافع آن شامل حال کشاورز و دامدار نمی شود و به واسطه خروج این محصولات ارز هم وارد کشور نمی شود. 
وی خاطرنشان کرد: این مسئله توطئه هم هست گوسفند را می برند و به دریا می ریزند. نیازهای مردم ما را می برند در عراق خاک می کنند. 


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: