پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۴۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سند آمایش یکی از خلاهای بزرگ توسعه استان است که ضرورت دارد این سند تا پایان خرداد امسال نهایی شود.
گیتی آنلاین _به نقل  از روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی در نشست کارگروه آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تهیه و تنظیم سند آمایش سرزمین در6 ماهه اخیر رشد شتابنده ای به خود گرفته است اظهار داشت: 60 درصد این سند تا قبل از پایان سال 97 به تایید سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی کشور رسید و تا پایان خرداد امسال باید این طرح نهایی شود.
وی گفت: ضروریست این سند به طور فشرده توسط دانشگاهیان، متولیان بخشی و منطقه ای، کارفرمایان، مشاوران پایین دستی و سایر مسئولان منطقه ای مورد بررسی قرار گیرد تا با رفع نواقص سندی بی ایراد برای آمایش سیستان وبلوچستان تصویب شود.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امیدواریم تصویب این سند در چارچوبی صورت گیرد که همه خود را موظف و مکلف به حرکت در ذیل این سند کنند.
وی با بیان اینکه این سند برای توسعه شتابان سیستان و بلوچستان هم افزایی ایجاد می کند، تصریح کرد: در این سند علاوه بر مزیت های منطقه ای به مزیت های اثر گذار فراملی نیز توجه جدی شده است پس می طلبد همه بر مبنای این سند حرکت کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: