پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سند آمایش یکی از خلاهای بزرگ توسعه استان است که ضرورت دارد این سند تا پایان خرداد امسال نهایی شود.
گیتی آنلاین _به نقل  از روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی در نشست کارگروه آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تهیه و تنظیم سند آمایش سرزمین در6 ماهه اخیر رشد شتابنده ای به خود گرفته است اظهار داشت: 60 درصد این سند تا قبل از پایان سال 97 به تایید سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی کشور رسید و تا پایان خرداد امسال باید این طرح نهایی شود.
وی گفت: ضروریست این سند به طور فشرده توسط دانشگاهیان، متولیان بخشی و منطقه ای، کارفرمایان، مشاوران پایین دستی و سایر مسئولان منطقه ای مورد بررسی قرار گیرد تا با رفع نواقص سندی بی ایراد برای آمایش سیستان وبلوچستان تصویب شود.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امیدواریم تصویب این سند در چارچوبی صورت گیرد که همه خود را موظف و مکلف به حرکت در ذیل این سند کنند.
وی با بیان اینکه این سند برای توسعه شتابان سیستان و بلوچستان هم افزایی ایجاد می کند، تصریح کرد: در این سند علاوه بر مزیت های منطقه ای به مزیت های اثر گذار فراملی نیز توجه جدی شده است پس می طلبد همه بر مبنای این سند حرکت کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: