پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
خطیب نماز جمعه زاهدان:
خطیب جمعه زاهدان گفت: دشمن را نباید دست کم گرفت و به وعده ها، قول ها، لبخند و مذاکرات پوچ آنها دل بست.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: فرمانده کل قوا و رهبر حکیم جمهوری اسلامی ایران با درایت و نگاه نافذ خود نسبت به جریانات و تحولات منطقه ای و بین المللی اعلام نمودند که دشمن به نوعی در برابر ملت ایران آرایش جنگی گرفته است و اکنون در وضعيت فعلی همه اقشار و جرایان ها و گروه ها نیاز به انسجام و حفظ وحدت دارند.
حجت الاسلام و المسلمین محامی تاکید کرد: دشمن را نباید دست کم گرفت و به وعده ها، قول ها، لبخند و مذاکرات پوچ آنها دل بست، بلکه هوشیارانه نسبت به وضعیت موجود باید ایستادگی و مقاومت کرد.
وی همچنین با قدردانی از رئیس جمهور در اقدام متقابل دولت درخصوص برجام گفت: این اقدام البته باید زودتر انجام می شد چه بسا بعد از خروج آمریکا از برجام این اقدام متقابل صورت می گرفت تا جهانیان بدعهدی ها و بدقولی های سران آمریکایی و اروپایی را بدانند.
خطیب جمعه زاهدان در بخش دیگری از خطبه ها به هشدار رهبری به دولتمردان و ملت ایران در خوش بین نبودن به نتیجه مذاکرات و برجام اشاره کرد و این موضوع عبرت و درسی برای همگان است.
حجت الاسلام و المسلمین محامی همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان را فرصتی مغتنم برای تزکیه نفس و تقویت ایمان عنوان کرد و افزود همه ما در این ماه مبارک که ماه نزول قرآن کریم است باید پرهیزکاری و ایمان خود را با روزه گرفتن، تمرین و ممارست تقویت کنیم./صداو سیما 
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: