پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
یک مرد 45 ساله در رودخانه نیاتک شهرستان هیرمند غرق شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ حسن مصفا،معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: یک مرد 45 ساله بعدالظهر پنجشنبه در رودخانه نیاتک شهرستان هیرمند غرق شد.
وی افزود:  ساعت حدود 14 عصر این غرق شدگی به نیروهای هلال احمر اعلام شد که بلافاصله تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: بر اساس اعلام مردم محلی در محدوده روستای اسماعیل علی یکی از اهالی اطراف روستا به نام یاسین بوبک زهی قصد عبور از عرض رودخانه را داشته که بلافاصله غرق می شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: نیروهای هلال احمر پس از دوساعت جستجو موفق به کشف جسد وی شدند.
وی تاکید کرد: با توجه به آشنا نبودن بیشتر مردم از وضعیت رودخانه ها از خانواده ها تقاضا می شود از تردد در محدوده رودخانه ها یا شنا در آنها خودداری کنند.
با توجه به خشکسالی دو دهه گذشته در منطقه سیستان بسیاری از مردم برای تامین آب مورد نیاز خود در مصب رودخانه ها و انهار اقدام به حفر چاه یا چاهک کرده اند که اکنون با جاری شدن آب در این رودخانه ها محل و مکان چاهها برای مردم ناآشنا است و افرادی که برای شنا وارد این رودخانه ها و انهار می شوند احتمال غرق شدن آنها در این چاهها بسیار زیاد است.نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: