پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
رضا شیران خراسانی:
مدل مدیریت کشور تمرکز گرا است و ما با این شیوه اداره کشور مخالفیم.

رضا شیران خراسانی نماینده مشهد و کلات در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین گفت: ما به این مدل اداره کشور اعتراض داریم. مدلی که کشور با آن اداره می شود تمرکز گرا است یعنی از مرکز برای سایر نقاط کشور تصمیم می گیرند.
وی تصریح کرد: این باطل است. نمی تواند یک کارشناسی در تهران بنشیند و برای جغرافیای کلات نادر تصمیم بگیرد. از میزان حجم آبی که در آنجا هست و از حجم آبی که از پنج رودخانه این شهرستان به کشور همسایه یعنی ترکمنستان می رود اطلاع ندارد نمی تواند تصمیم بگیرد که اینجا کشت برنج نشود. 
شیران خراسانی تاکیدکرد: ما معتقدیم که باید اجازه دهند تا نخبگان محلی و مسئولین محلی به این مسئله توجه کنند و اجازه دهند که مسئولین محلی بیشتر تصمیم بگیرند.
وی گفت: ما نه درباره کشت، درباره مسائل دیگر هم اعتراض داریم مثلا در ارتباط با بحث معادن، ما معتقدیم که از تهران تصمیم نگیرید. اجازه دهید با توجه به استعدادها و ظرفیت ها و توانمندی های محلی تصمیم گیری شود. 
شیران اذعان داشت: ما نمی توانیم بگوییم که فقط در گیلان و مازندران برنج کشت شود. خب در کلات ما آب به اندازه کافی هست چرا برنج کشت نشود با وجود این که برنج فوق العاده ای هم هست؟
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین طبق اطلاعات رسیده دولت از کشت برنج در برخی مناطق کشور جلوگیری کرده است. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: