پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
فرماندار قشم بیان کرد:
فرماندار شهرستان قشم گفت: نامگذاری سال به عنوان رونق تولید یک راهبرد اساسی و مهم ترین ماموریت و دستور کار ادارات و دستگاه های مرتبط تلقی می گردد.
علیرضا نصری در نخستین نشست کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در سال 98 اظهار داشت: دستگاه های مرتبط با واحدهای تولیدی، نگاه تسهیلگیری و تقویت کارکرد داشته باشند.
او ادامه داد: مدیران دستگاه های دولتی برای یافتن راه حل و کمک به رفع مشکلات کارگاه های تولیدی بیش از وظیفه و آئین نامه و بر اساس شرایط و واقعیات موجود عمل نمایند.
نصری تاکید کرد: مدیران عافیت طلب بروند کنار، امروز سرنوشت کشور و معیشت مردم در گرو تصمیم و عملکرد شماست و جای تعارف نیست.
در بخش نخست این نشست، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم، طرح درخواست استمهال در باز پرداخت تسهیلات بانکی به علت شرایط بد اقتصادی و عدم تحقق برنامه های تولیدی، درخواست تنفس و تخصیص بیمه تامین اجتماعی و مسکوت گذاشتن اجرای قانون ناشی از عدم تکمیل اظهارنامه مالیاتی تا تعیین تکلیف از طرف مراجع ذیصلاح را به عنوان سه درخواست  گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، شرکت وایا قشم، و شرکت بین المللی ماهی متو قشم قرائت نمود که پس از بحث، بررسی و رایزنی با روسای اداره تامین اجتماعی، سرپرست شعب بانک ملی شهرستان و دیگر اعضاء، تصمیمات در راستای کمک به شرکت های مذکور و کاهش مشکلات مصوب گردید.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: