پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۸۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
وضعیت جاده های کرج در جلسه شورای اسلامی شهرستان کرج بررسی شد
گیتی آنلاین _ شورای اسلامی وضعیت جاده های شهرستان کرج در بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهرستان کرج مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش گیتی آنلاین و  به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان کرج، در این جلسه که با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد؛ حسین قهرمان پوران موضوعاتی همچون مشکل روشنایی بین جاده ماهدشت و کیانمهر، آسفالت جاده قزلحصار(بلوار پیام)، عدم کیفیت آسفالت جاده چالوس، لق گیری سنگهای جاده چالوس، درخواست کنار گذر بین بابا پیر تا پل کندر با توجه به ابلاغ طرح تفصیلی شهر آسارا، و عدم واگذاری حریم و محدوده شهر توسط ادارات به شهر آسارا، عدم ورودی و خروجی مناسب در پیشاهنگی شهر کمال شهر، مشکل نخاله های ساختمانی در حاشیه اتوبان و هماهنگی با شهرداریها برای زیباسازی و درختکاری حاشیه اتوبانها را مطرح کرد. 

 وی ادامه داد: از آنجائیکه که شهرستان کرج محل عبور مسافران بیش از 13 استان کشور است و همچنین برای حفظ شأن شهروندان شهرستان لازم است که این اقدامات به عنوان مطالبه جدی شهروندان در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل استان قرار گیرد.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این جلسه گفت: هر ساعت 1600 خودرو در اتوبان تردد می کند که ایجاد دسترسی بیش از حد به اتوبان، بار ترافیکی اتوبان را افزایش می دهد و مشکلات ترافیکی ایجاد می کند. 

 جهانی در ادامه افزود: امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 درصد کاهش تصادفات داشته ایم و این در حالی است در استان 49 نقطه حادثه خیز داریم.

 وی همچنین با اشاره به محدودیت منابع مالی گفت: در صورتی که شهرداری کمال شهر زیر سازی لازم را انجام دهد برای نصب نیوجرسی آمادگی لازم را داریم.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: