پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
تشریح برنامه های هفته میراث فرهنگی به نقل از مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان

 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان سید امین قاسمی از برگزاری برنامه های مختلف هفته میراث فرهنگی در استان خبر داد .

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت : با توجه به یافته های ارزشمندی که در فصل سوم کاوش غار کلدر خرم آباد بدست آورد در نخستین روز هفته میراث فرهگنی با حضور پروفسور وندر ماد دیرین شناس معروف هلندی و نماینده شورای ملی پژوهشی کشور اسپانیا ، دکتر بهروز بازگیر سرپرست تیم کاوش و جمعی از باستان شناسان استان، گزارشی از روند کاوش و یافته های آن در سالن همایش اداره کل میراث فرهنگی استان ارائه خواهد شد .

مهندس قاسمی اجرای برنامه شب داستان در خانه آخوند ابو خرم آباد ، اجرای مراسم بزرگداشت میراث فرهنگی با رونمایی از آداب و رسوم سنتی استان که در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده، افتتاح خانه تشکل های حوزه میراث فرهنگی و پاکسازی برخی از اماکن تاریخی فرهنگی استان را از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته میراث فرهنگی عنوان کرد .

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه 28 اردیبهشت تا سوم خردادماه هفته میراث فرهنگی است اظهار داشت : همزمان با روز جهانی موزه ها و هفته میراث فرهنگی، شنبه 28 اردیبهشت بازدید از کلیه اماکن تاریخی و موزه های استان برای عموم مردم رایگان خواهد بود .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: