پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
شهردار زاهدان:
شهردار زاهدان گفت: شهروندان باید مطالبه گر باشند و در کنار این امر حس مسئولیت پذیری خود را نیز تقویت کنند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ طی دیداری صمیمانه که به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و با حضور شهردار زاهدان، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون خدمات شهری، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیر ارتباطات و امور بین الملل و مسئولین روابط عمومی مناطق پنجگانه و سازمان‌های شهرداری زاهدان برگزار شد‌؛ از تلاشهای صورت گرفته در این عرصه تقدیر شد.

در این دیدار شهردار زاهدان ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: یکی از بسترهای تاثیرگذار در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاه ها، روابط عمومی ها هستند که خوشبختانه رویه  و ساختارهای سازمانی روابط عمومی ها و عملکرد آنها در مجموعه شهرداری زاهدان نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

 پربار بر لزوم آمادگی لازم برای شروع تحولات اساسی در زمینه های مختلف تاکید کرد و افزود:بخش بزرگی از میزان رضایتمندی شهروندان نسبت به مجموعه شهرداری به نحوه اطلاع رسانی و آگاهی رسانی شما دارد لذا امیدواریم وضعیت بهتری را در این مسیر شاهد باشیم.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی ها ولزوم توجه مدیران به این بخش مهم گفت: در تمامی دستگاه ها  و سازمانها روابط عمومی وجود دارد و این نشان از اهمیت بالای این بخش دارد و می طلبد که تمامی افرادی که در این حوزه کار می کنند انگیزه و علاقه کافی را برای افزایش راندمان کاری داشته باشند.

شهردار زاهدان ضمن تشریح برخی از وظایف روابط عمومی ها گفت: ما خدمتگزار و کارگزار مردم هستیم لذا اطلاع رسانی، آگاهی دادن و البته شفاف سازی در امور به ویژه در مباحث مالی به منظور تنویر افکار عمومی بسیار مهم و ضروریست که در این میان بایستی به موضوع تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از امور و وظایف مهم روابط عمومی ها نیز به صورت خاص توجه شود.

شهردار زاهدان مطالبه گری مردم را حق آنها دانست و اظهار داشت: شهروندان باید مطالبه گر باشند و در کنار این امر  حس مسئولیت پذیری خود را نیز تقویت کنند. ضمن اینکه آگاهی شهروندان از وظایف خود در مقابل شهرداری می تواند بسیاری از مسائل را برطرف کند که این امر بایستی از کانال روابط عمومی ها صورت پذیرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: