پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
امیرآبادی خبرداد:
مهرماه امسال معلمان حق التدریس استخدام می شوند.


احمد امیرآبادی در دیدار با معلمان حق التدریسی که در مقابل دفتر وی تجمع کرده بود خبر از استخدام معلمان تا قبل از سال تحصیلی جدید داد.
به گزارش گیتی آنلاین خبر رسیده حاکی است؛ این عضو هیئت رئیسه مجلس که برای عیادت یکی از بستگان بیمار خود در مسیر سفر به شهرستان بود با مشاهده و  انتشار خبر این تجمع مقابل دفتر خود و مواجهه با درب بسته با لغو سفر ، به قم برگشت و با این معلمان دیدار و گفت و گو کرد.

به گفته این معلمان، امیرآبادی تنها نماینده ای است که همیشه دیدار با معلمان را پذیرفته و در مورد استخدام معلمان حق التدریس به جد پیگیر است.

اورعی مشاور نماینده مردم قم در مجلس در گفت و گو با شبکه خبری قم ضمن احترام به این معلمان حق التدریس گفت: برنامه ملاقات مردمی دفتر در ماه مبارک رمضان بعد از افطار می باشد و هرگز درب دفتر این نماینده مقابل هیچکس و به ویژه این معلمان زحمتکش بسته نبوده و نخواهد بود.

وی افزود: دکتر امیرآبادی با لغو سفر خود که برای عیادت یکی از بستگان به شهرستان رفته بودند در مسیر سفر برگشتند و به دیدار این عزیزانی که با زبان روزه در مقابل دفتر تجمع کرده بودند، شتافتند.

اورعی با اشاره به هماهنگی با نماینده معلمان حق التدریس اظهار کرد: نماینده این معلمان حق التدریس در جریان تغییر ساعت ملاقات مردمی بودند اما با این حال به دلیل اهمیت و ارزش این عزیزان، نماینده مردم قم خارج از نوبت و خارج از ساعات ملاقات عمومی و با لغو سفر خود با این معلمات دیدار کرد.

وی ادامه داد: این نماینده مجلس در دیدار ظهر امروز با بطحایی وزیر آموزش و پرورش، معاون اداری مالی وزیر  و رئیس سازمان امور استخدامی کشور وعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در حضور معلمان تماس گرفته و وعده داد که کار استخدام این عزیزان را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد کرد.

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: