پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
امام جمعه شهرستان کوهدشت :
امام جمعه شهرستان کوهدشت با اشاره به اهمیت احداث سد معشوره گفت : اگر کم آبی رخ دهد باید در کوهدشت منتظر فاجعه باشیم.
امام جمعه شهرستان کوهدشت با بیان اینکه سد معشوره از مطالبات بحق ، منطقی و معقول مردم کوهدشت است اظهار داشت : اگر سد معشوره ساخته نشود و کم آبی رخ دهد باید در کوهدشت منتظر یک فاجعه باشیم .


 حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی در گفت و گوی اختصاصی با گیتی آنلاین گفت: مطالعات اولیه سد معشوره از سال ۱۳۳۶ شروع شد و هم اکنون طرح مطالعاتی آن که بیش از ۶۰۰ صفحه می باشد در کتابخانه دفتر امام جمعه کوهدشت موجود است .

وی افزود: احداث سد معشوره در برهه ای از زمان آغاز شد و قرارگاه خاتم برای آن هزینه هایی انجام داد ولی متاسفانه تا بحال رها شده و کسی پیگیر ساخت و ساز آن نشده است .

امام جمعه کوهدشت خاطر نشان ساخت: شهرستان کوهدشت دارای زمین های مرغوبی است اگر آب نباشد در یک معنای واقعی باید بگویم فاجعه ای در این شهرستان رخ خواهد داد ؛ این هشداری است که بنده به تمام مسئولین کشوری گوشزد کرده و الان نیز با صراحت تمام می گویم .

وی تصریح نمود: خواهش ما تاکنون از چندین وزیر و دو تا رئیس جمهور این بوده که به خواسته معقول ، منطقی، قانونی و خدایی مردم کوهدشت توجه کنند تا انشالله این سد به زودی احداث شود .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی تاکید کرد : در مطالعات اولیه تخصیص آب برای کوهدشت ۵۸۰ میلیون متر مکعب بوده و ما همین مقدار را خواهانیم و در ضمن کانال های آبرسان این سد به زمین های کشاورزی باید ایجاد شود زیرا سد معشوره برای رونق کشاورزی است و بدون کانال های آبرسان به مزارع ، زمین ها به کویر تبدیل می شوند .

گفتنی است در گفت و گوی ویژه خبرنگار گیتی آنلاین با امام جمعه محترم کوهدشت ، علی محمدی فر اقتصاددان و عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی، علی حسینی سرپرست روزنامه کلید و آقای خوش کیش از سرمایه گذاران طرح های عمرانی حضور داشتند .
‍  

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: