پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۴۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
نمازگزاران شهرستان کوهدشت با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون سد معشوره حق مسلم لرستان است در نماز وحدت بخش جمعه شرکت کردند ، در حاشیه این همایش علی محمدی فر گفت :با مردم شفاف سخن بگوئیم
‍ با مردم شفاف سخن بگوئیم


علی محمدی فر در حاشیه همایش نمازگزاران شهرستان کوهدشت که با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون معشوره حق مسلم لرستان است در نماز وحدت بخش جمعه شرکت کرده بودند با خبرنگار  گیتی آنلاین به گفت و گو پرداخت .

این اقتصاددان لرستانی بیان داشت : لزوم احداث سد معشوره برای همگان اثبات شده است و این مطالبه به حق مردم لرستان باید از مدار قانونی پی گیری شود .

وی گفت: مردم کوهدشت سد معشوره را با ظرفیت ۵۸۰ میلیون متر مکعب می خواهند نه با ظرفیت غیر کارشناسی ۱۰۰ میلیون متر مکعب، چرا که حجم ذخیره آب ۵۸۰ متر مکعب علاوه بر اشتغالزایی ۱۲ هزار نفر در کوهدشت ، میتواند به رونق کشاورزی شهرهای رومشکان ، چگنی و پلدختر هم کمک کند و از طرفی از خسارات سیل های ویرانگری مانند سیل اخیر که بیش از ۱۵۰۰۰ میلیارد تومان به استان لرستان خسارت زد جلوگیری نماید.

علی محمدی فر افزود: مردم لرستان منتظر پاسخ روشنی از سوی وزارت نیرو در قبال این مطالبه به حق خودشان دارند.

این تحلیل گر مسائل اقتصادی خاطر نشان ساخت: سد معشوره بودجه ای در حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد و بودجه ۲۵ میلیاردی این سد به معنی ادامه انتظار مردم کوهدشت است.

مهندس محمدی فر تاکید کرد : ما باید با مردم شفاف سخن بگوئیم، در صورت تخصیص اعتبار این سد برای تکمیل شدن حدود ۶ تا ۷ سال زمان نیاز دارد .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: