پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: برطبق نظر سنجی ها رضایت عمومی از عملکرد نیروی انتظامی وجود دارد.
گیتی آنلاین_ به نقل از مهر، سردار محمد قنبری اظهار داشت:  نیروی انتظامی نهادی اجتماعی است که با اقشار مختلف مردم سرو کار دارد و فعالیت‌هایش تنها به ساعات اداری خلاصه نمی‌شود و هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شهروندان است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بین نیروی انتظامی و اصحاب رسانه که نمایندگان مردم هستند ارتباط قوی برقرار است، ادامه داد: این ارتباط در بستر جامعه نیز نمود دارد و در نظر سنجی های صورت گرفته که معمولاً توسط موسساتی خارج از مجموعه انتظامی صورت گرفته مشخص شده نگرش‌ها نسبت به نیروی انتظامی مثبت است.

وی با اشاره به اینکه طبق این نظر سنجی ها رضایت عمومی از عملکرد نیروی انتظامی وجود دارد، تصریح کرد: قطعاً نگرش مثبت به نیروی انتظامی به معنای نگرش مثبت نسبت به نظام اسلامی است.

سردار قنبری گفت: نیروی انتظامی به دنبال تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در کشور و حرکت به سوی پلیس تراز انقلاب است که بسترها را برای تحقق آرمان‌های انقلاب فراهم کند.

وی عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای مختلف سرآمد و الگو است به طوری که بسیاری از کشورها به دنبال الگو پذیری از آن هستند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سامانه ۱۹۷ پل ارتباطی بین مردم و پلیس است، اظهار داشت: شهروندان با تماس با این سامانه به بیان انتقادها، پیشنهادات و خواسته‌های خود می‌پردازند.

وی با تاکید بر اینکه تماسهای مرتبط با این سامانه بدون هیچ دخالتی ثبت و ضبط و بررسی می‌شود، ادامه داد: روزانه هزار تماس غیر مرتبط با وظایف پلیس داریم اما کارشناسان و مشاوران ما با سعه صدر به پاسخگویی و مشاوره می‌پردازند.

سردار قنبری تاکید کرد: پلیس خود را خادم مردم می‌داند و ارتباط ما با مردم بسیار گسترده است و هیچ نهادی با این وسعت با مردم سرو کار ندارد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: