پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۴۹۹۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
با موضوع فعالیت های فوق آموزشی در مدارس برگزار شد
نشست انجمن مدرسان خانه تئاتر با مشاور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر و به نقل از روابط عمومی انجمن، هیات مدیره انجمن مدرسان خانه تئاتر با دکتر مهدی علی اکبرزاده درباره ی زنگ تئاتر مدرسه به عنوان فعالیت فوق برنامه آموزشی و همکاری با مدرسان دانشگاهی به گفتگو پرداختند.
در این جلسه نمایندگان انجمن مدرسان درباره شکل اجرایی و آغاز به کار زنگ تئاتر بر اساس تفاهم‌نامه آموزشی خانه تئاتر و آموزش و پرورش گفتگو‌ کردند و مشاور هنری وزیر از استقبال و پیگیری وزیر آموزش و پرورش در اجرای این مهم خبر داد.
دکتر علی اکبرزاده در این رابطه افزود: امیدواریم به زودی تفاهم‌نامه ای اجرایی تنظیم شود تا فرایند آموزش تئاتر در مدرسه توسط انجمن مدرسان خانه تئاتر آغاز شود و کانونهای فرهنگی ما در این زمینه فعالیت گسترده خود را از سر بگیرند.
همچنین  علی اکبرزاده از آشنایی علمی معلمان با تئاتر استقبال کرد و ادامه داد: تئاتر خلاق امکانی است که می تواند حتی برای آموزش فرهنگی مدیران و معلمان و مربیان پرورشی ما در بهبود روشهای آموزشی مدرسه کارآمد باشد. کمترین تاثیر این فرایند ، تقویت فن بیان و گفتار و پرورش خلاقیت معلمان و دانش آموزان است که ارتباط آموزشی را دچار تحول بزرگی خواهد کرد.
در پایان جلسه ابراز امیدواری شد که رسانه سینای آموزش و پرورش با همکاری انجمن مدرسان تئاتر در زمینه آموزش تئاتر خلاق نیز فعال شود.
در این نشست بهزاد خاکی نژاد و آرش پژمان به نمایندگی از هیات مدیره انجمن مدرسان خانه تئاتر حضور داشتند.
جلسه آتی انجمن مدرسان خانه تئاتر با آموزش و پرورش درباره آغاز به کار مرحله اجرایی آموزش تئاتر در مدرسه خواهد بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: