پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۰۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
معاون عمرانی استانداری لرستان:
نشست خبری قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده لرستان با اصحاب رسانه استان برگزار شد
 
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در نشست خبری قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با اصحاب رسانه استان بیان داشت : در سیل اخیر که میلیاردها تومان به لرستان خسارت وارد نمود مدیریت دولتی خوش درخشید و جهادی عمل کرد.   

احمد مرادپور با تقدیر از عملکرد خوب و بدون حاشیه اصحاب رسانه لرستان در جریان سیل اخیر به جاده ترمیم شده شهرستان پلدختر ورود کرد و اظهار داشت : هر اقدامی که بر روی جاده پلدختر به خرم‌آباد انجام گرفته بصورت موقت است و ساخت آن ممکن است ده سال طول بکشد.

این مقام مسئول، تدابیر و راهکارهای بهنگام دکتر خادمی استاندار لرستان را نیز فراموش نکرد و خاطرنشان ساخت: اگر عملکرد خوب و ریسک های بالای دکتر خادمی نبود چه بسا در خرم آباد هم با فاجعه روبرو می شدیم و یا در پلدختر و معمولان و شهرستان های دیگر بسیاری از مردم جان خود را از دست می دادند .

وی با بیان اینکه نظارت کافی بر روی زیرساخت ها بایستی به خوبی صورت پذیرد؛ افزود : ۱۰ هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های استان آسیب وارد شده که ۸ هزار میلیارد آن اعلام و تصویب شده است.

احمد مرادپور به مبحث مهم پل های تخریب شده شهر خرم آباد پرداخت و تشریح کرد : شهرداری متولی پل‌ها در سطح شهر خرم‌آباد است، احیای پل اناری نیازمند ۷ میلیارد و پل بهداری نیز ۳ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد.

وی همچنین گفت : پل آیت الله کمالوند که مدتی است تردد بر روی آن ممنوع شده بایستی باکس کناری آن اصلاح شود.

معاون امور عمرانی استانداری لرستان گریزی اجمالی به پل تخریب شده کاکارضا زد و اذعان داشت : همه متولیان در جریان ساخت پل کاکارضا که چند روز بعد از سیل تخریب شد بازداشت و با قرار وثیقه آزاد شده‌اند، راهداری در حال طراحی یک پل جایگزین برای محور الشتر - خرم‌آباد در منطقه کاکارضا می باشد .

شایان ذکر است نشست خبری قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده لرستان صبح امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت در سالن جلسات استانداری به ریاست دکتر احمد مرادپور برگزار شد .

پایگاه گیتی آنلاین
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: