پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۰۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین :
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:زنان جامعه همپای مردان نقش بسزایی در توسعه کشور ایفا می کنند و می توانند در عرصه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی نقش آفرینی کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،ربیعی

 مدیر کل بانوان وخانواده استانداری قزوین طی نشستی صمیمانه با بانوان شاغل در استانداری اظهار داشت :  در دنیای امروز زنان از توسعه و پیشرفت تاثیر گرفته و هم بر توسعه تاثیراتی داشته اند و کشور ما در مراحل گذار می باشد.

وی افزود:باید شرایطی را برای زنان فراهم نماید تا بتوانند در سایه توانایی اقتصادی رشد همه جانبه داشته و همپای مردان در تمامی عرصه های اجتماعی ،سیاسی و فرهنگی ایفای نقش نمایند.

ربیعی گفت: باید بدانیم که توسعه ایران بدون توسعه وضعیت زنان امری محال و غیر ممکن است و باید قدم در این وادی گذاشت و به حد توان و امکانات برای زنان ایرانی بویژه در استان قزوین تلاش نماییم.

وی اضافه کرد:برای این ارتقا نیاز است که وضعیت زنان و خانواده در استان قزوین مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد.

مدیر کل امور بانوان استاندارى در ادامه اشاره ای به فعالیتهای حوزه زنان داشتوافزود:  سند ارتقای وضعیت بانوان استان  در کارگروه تخصصی بانوان وخانواده رونمایی شد ودر حال حاضر بایدگفت این سند بهترین نقشه راه برای حوزه بانوان می باشد

وی در ادامه گفت:اداره کل اموربانوان وخانواده نیز با استناد به اسناد بالادستی وبرمبنای نتایج حاصله این سند رئوس برنامه های خود را در سال 98 تدوین نموده است .

ربیعی وظایف ذاتی این دفتر و جامعه مخاطب وسیع آن را تشریح نمود وافزود :عمده فعالیت این حوزه رویکرد برون سازمانی دارد وما موظفیم سیاستگذاریهایمان را  برای کلیه بانوان استان داشته باشیم والبته در این حین نیازهای همکاران درون مجموعه استانداری نیز برای ما بسیارحائز اهمیت است در این راستا بنده وهمکارانم همیشه پذیرای نقطه نظرات وپاسخگوی نیازهای شما عزیزان هستیم .

وی در حاشیه نشست ضمن تاکید بر بحث ارتقاء نشاط وسلامت کارکنان افزود: این اداره کل در راستای ارتقاء نشاط وسلامت بانوان همکار  اقدام به تهیه تجهیزات ورزشی از قبیل 2 پایه وصفحه دارت در راستای تمرینهای تخصصی بانوان همکار استانداری نموده وامیدواریم همکاران ما بتوانند با همت بلندو تمرینهای مستمر موفقیتهای خوبی را در عرصه استانی وملی رقم بزنند.

در پایان تجهزات فوق الذکر به مسئول ورزش ورفاه استانداری سرکار خانم کاظمی تحویل گردید .

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: