پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۰۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
گیتی آنلاین _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سال رونق تولید با اهتمام و جدیت ویژه ای درصدد بسترسازی مناسب برای تحقق اهداف شعار سال طبق منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت تدبیر و امید هستیم.

به گزارش گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که  در محل اتاق تعاون البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه تعاونی های بسیاری در البرز فعال هستند، افزود: این نشست مصوبات مهمی داشت و در خصوص مسائل حائز اهمیتی صحبت شد.

وی ادامه داد: کارگروهی متشکل از اتاق تعاون، اتاق بازرگانی، اداره کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صمت، شرکت شهرک های صنعتی استان، اتاق اصناف، سازمان تعاون روستایی، سازمان اقتصاد و دارایی و یکی از فرمانداری تشکیل شد.

شهبازی گفت: در این کارگروه برنامه ریزی و دعوت از انجمن ها و خوشه ها و تشکیل تعاونی های تامین نیاز و همچنین فعال سازی و رفع تعارضات و مشکلات تعاونی های تامین نیاز موجود، اقدام می شود.

وی افزود: در بخش تامین نقدینگی نیز مقرر شد بانک های استان و دستگاه های اقتصادی البرز کمک و پشتیبانی لازم را در راستای تحقق رونق تولید همراه واحدهای تولیدی و صنعتی باشند.

استاندار البرز اضافه کرد: یکی از معضلات مهم بخش تولید و صنعت انباشت بدهی ها و معوقات بانکی، بیمه و مالیات است که طی مصوبه ای مقرر شد در جهت تقسیط و استمهال بدهی ها همراهی ویژه ای صورت گیرد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: