پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
افزون بر 200خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در سیستان بلوچستان توقیف شد

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ کرمان_ در دیدار استاندار کرمان و معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر،  بر آغاز عملیات حذف قبوض چاپی برق در استان کرمان توافق شد،استاندار در این جلسه بااشاره به نقش و اهمیت توزیع متوازن شبکه برق در سطح استان، یکی از مشکلات بر سر راه توسعه نقاط محروم در استان، کمبود خطوط انتقال برق است.


کرمان_ با هوشیاری ماموران اطلاعاتی، انتظامی و قضایی، سوداگران مرگ در انتقال ۵۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه از طریق پرواز بم به تهران ناکام ماندند.


کرمان_ به منظور گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان، بیش از 30 برنامه مختلف فرهنگی و هنری در سطح استان کرمان برگزار میشود.


هرمزگان_ سرپرست اداره بهزیستی بندرعباس گفت: میزان معلولیت 25 نفر از معلولان در زمینه جسمی، توسط اولین تیم توانبخشی کمیسیون پزشکی سال جاری در این شهرستان تشخیص داده شد.


هرمزگان_ مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: 59 میلیارد ریال از کمک های مردم این استان در قالب 18محموله به مناطق سیل زده ارسال شد.


هرمزگان_ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر تسریع در تکمیل طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه طرح جامع بافت مرکزی بندرعباس به صورت کامل اجرایی نشده اما رضایتمندی نسبی شهروندان را به دنبال داشته که باید این طرح هر چه سریع تر تکمیل شود.


سیستان و بلوچستان_  استاندار در اولین جلسه ستاد انتخابات استان که با هدف برنامه ریزی و تقسیم وظایف به منظور برگزاری قانونمند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: کلیه دستگاه های اجرایی  با تمامی امکانات اداری آماده برگزاری انتخابات سالم در استان باشند.


سیستان و بلوچستان_ سرپرست گروه باستان شناسی شهرسوخته گفت: براساس مطالعات علمی انجام شده بر روی اسکلت میمون کشف شده در گورستان شهر سوخته، این حیوان در حالت اسارت در قفس مرده و به سبب اهمیت آن برای صاحبش همچون کودکی به همراه ظرفی زیبا دفن شده است.


سیستان و بلوچستان_  فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 200خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش از 21 اردیبهشت تاکنون در تمامی محورهای ارتباطی این استان توقیف شدند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: