پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
نمایشنامه خوانی به نفع هوطنان سیل زده
نمایشنامه ترور اثر حمیدرضا نعیمی به کارگردانی میلاد جباری مولانا درتماشاخانه سرو نمایشنامه خوانی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، نمایشنامه "ترور" به قلم حمیدرضا نعیمی، که به وقایع شهادت امیرالمومنین علی (ع) توسط ابن ملجم مرادی در سال چهلم هجری می پردازد در ایام سوکواری و شهادت آن حضرت در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس توسط هنرمندان برجسته تئاترکشور نمایشنامه خوانی خواهد شد.
دراین نمایشنامه خوانی که قرار است عواید آن صرف امورخیریه و کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شود بهزاد فراهانی، امیدزندگانی ،منوچهر والی زاده ،روشنک رضایی مهر،عاطفه جلالی ،هانیه رحیمی، محمد جباری مولانا ،آریاز ذوالفقاری، محسن محمودیان، مهران نیکزاد طالمی ،الهه نورانی ،عاطفه توکلی، علی فرجی، سیمین رضا زاده ،محمد نوروزی، فاطمه نعیمی مهدیه توجه ،آذین عباسپور و میلادجباری مولانا به ایفای نقش و خوانش متن می پردازند.
شهناز نوری منشی صحنه،بردیا یوسفی موسیقی ومیتراسیاووشی هماهنگی این نمایش را برعهده دارند.
این نمایشنامه خوانی قرار است روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (پنجم هفتم و هشتم خرداد ماه98) از ساعت 19 در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس برگزار گردد.
تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس واقع درخیابان آیت الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح جنب ایستگاه مترو طالقانی واقع شده است.
تماشاگران برای خرید بلیط به صورت همت عالی می توانند به تماشاخانه سرو مراجعه نمایند و یا از طریق سایت تیوال بلیط این نمایش را خریداری نمایند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: