پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
قزوین- رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از صدور دستورات مهم وزیر ورزش و جوانان برای بهبود ورزش استان قزوین خبر داد.
دستورات مهم وزیر برای بهبود وضعیت ورزش قزوین صادر شد

به گزارش  خبرنگار مهر، مجمع نمایندگان استان صبح امروز با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه هر کدام از نمایندگان به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداختند.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان پس از بررسی وضعیت ورزش استان دستورات لازم را برای بهبود وضعیت ورزش استان صادر کرد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب درباره خروجی‌ها و مصوبات این جلسه به خبرنگار مهر گفت: این دیدار با پیگیری‌های به عمل آمده صورت گرفت و وزیر ورزش با توجه به ضرورت توسعه فضاهای ورزشی، دستور لازم را در خصوص تکمیل پروژه مهم سالن شش هزار نفری و دو و میدانی و تخصیص اعتبار لازم آن صادر کرد.

داود محمدی افزود: علاوه بر آن مقرر شد حداقل یک پروژه نیمه تمام در شهرستان‌های تاکستان، بویین زهرا و آوج با تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل شود.

وی در خصوص تعیین تکلیف ضلع جنوبی ورزشگاه شهید رجایی اظهار کرد: با توجه به ضرورت واگذاری سند ضلع جنوبی این ورزشگاه به اداره کل ورزش و جوانان قزوین مقرر شد نسبت به پیگیری لغو مصوبه هیئت دولت مبنی بر واگذاری این مجموعه به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و تنظیم سند آن به نام اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام لازم صورت گیرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین در خصوص انتقال سند سالن شهید بابایی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به  اداره کل ورزش و جوانان قزوین دستورات لازم از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر شد.

محمدی با اشاره به مشکلات مالی هیئت های ورزشی گفت: با توجه به ضرورت حمایت از هیئت‌های ورزشی و حل مشکلات مالی آنها، در این جلسه مقرر شد مبلغ ۳ میلیارد ریال حداکثر ظرف ۱۰ روز  به بودجه وررزش استان تزریق شود.

به گفته وی، احداث سالن سنگنوردی و تشویق شایسته قهرمانان مدال آور ورزشی استان در مسابقات اخیر بین المللی، از دیگر دستورات وزیر ورزش و جوانان در این دیدار بوده است.

کد خبر 4035261
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: