پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۱۱۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
امان از معلم بی منطق!
خرمشهر نماد مقاومت است و پیروزی اما اگر این پیروزی حاصل مقاومت نبود چه؟ یا اگر نتیجه مقاومت ها و از جان گذشتن ها پیروزی نبود چه؟ آنوقت چه؟ می خواهم بنویسم که چهل سال برای پیروزی مقاومت کرده ایم اما این موضوعی است کهنه و تکراری.... کهنه برای آنهاییکه درس مقاومت را با تمام وجود زیر آتش و صدای سوت موشک پس داده اند و تکراری برای آنها که با اسم مقاومت مشق ساخته و هر شب مردم را برای ترس از شکست به تکرار و تمرین آن جریمه!
اکرم سادات حسینی؛ خرمشهر نماد مقاومت است و پیروزی اما اگر این پیروزی حاصل مقاومت نبود چه؟ یا اگر نتیجه مقاومت ها و از جان گذشتن ها پیروزی نبود چه؟ آنوقت چه؟ می خواهم بنویسم که چهل سال برای پیروزی مقاومت کرده ایم اما این موضوعی است کهنه و تکراری.... کهنه برای آنهاییکه درس مقاومت را با تمام وجود زیر آتش و صدای سوت موشک پس داده اند و تکراری برای آنها که با اسم مقاومت مشق ساخته و هر شب مردم را برای ترس از شکست به تکرار و تمرین آن جریمه!
مقاومت و پیروزی مردم ما برای دل و وابستگی های وطن مادری آنقدر به فراموشی رفته که امروز خیلی ها از شنیدن حمله و جنگ شاد می شوند، درست مثل معلمی که آنقدر بدخُلق و بی منطق بود و جریمه داد که از اخراج‌اش شاگردان شاد شدند و هووووررررراااااا کشیدند!
نگاه معلمان مقاومت به مردم نگاه معلم بی منطق به شاگردان‌اش بوده، نگاه مدیران این سرزمین شباهت به دیدگاه، تفکر و نگاه معلمی بی منطق دارد که هنوز فکر می کند مردم سرزمین‌اش خوب را از بد تشخیص نمی دهند، در حالیکه فراموش کرده خودش هم از همین مردم است و اگر بر اساس لیاقت بود امروز در صف مرغ و گوشت دولتی کمر خم می کرد!
مردم درس مقاومت را در کنار مسئولینی بی کفایت بدتر از جریمه های معلم بی منطق تکرار کردند، کاغذ هم گران شد و نایاب ... مشق مقاومت تمامی ندارد!
به شهرها و روستاها سر بزنید! تکرار خرمشهر در سیل و زلزله مشهود است، خرداد ۹۸ باید جشن آزادی گرفت برای مردمی که همیشه در حال ساخت با معلمان بی منطق بودند!
اما دشمن دیگر عراق نیست آنها برادران عراقی ما شدند، همچنان دشمن از آن سوی جهان دارد خط و نشان می کشد در حالیکه در لباس میش به گله زده و همه گله را مسموم کرده، گله ریاکار شده، بوی خائن می دهد! گله به چوپان کلک می زند! فریبکار شده و حالا مردم راه کلاهبرداری را خوب یادگرفتند، آنقدر که مشق مقاومت نوشتند، دیگر بلدشدند چطور از زیر جریمه ها فرار کنند! چوپان که به گله بی اعتنا باشد و سرش در گوشی باشد گوسفندان اختلاس می کنند و اهتکار، هر روز قیمت اجناس را گران می کنند! مردم این طرف تر وحشت زده در حال دویدن به سمت فروشگاه ها.‌‌.. شکر و تن ماهی ۱۵ هزار تومانی می خرند تا مبادا جنگ شود! مردم آنقدر مشق مقاومت را جریمه نوشتند دیگر درکی از مقاومت ندارند!
تحمل مقاومت ندارند! اما عاشق تجمل شدند، عاشق پول و عمل های زیبایی، عاشق ماشین و شاسی بلندهایش، عاشق ویلا و سفر خارجی و عاشق هر چیزی جز زندگی!
آن وقت که مردم مقاومت و ایثار می دانستند همه را خرج زندگی می کردند!
امان از معلم بی منطق، امان...
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: