پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران که به همت دانشجویان مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی شهرداری تهران برگزار شد با استقبال گسترده علاقه مندان مواجه شد.
خانم عباس پور دبیر همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین گفت: این دومین همایش دانشجویان رشته مددکاری بود.

وی از پرداخت تمامی هزینه های مربوط به برگزاری همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران توسط خود دانشجویان خبر داد و گفت: همایش را با حداقل هزینه برگزار کردیم.

خانم عباسپور از شرکت گسترده دانشجویان و اساتید مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی شهرداری تهران و سایر دانشگاهها و همچنین مدیران شهرداری و مسئولین معاونت اجتماعی در همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران خبر داد.

وی هدف از برگزاری همایش را تشریح تخصصی نقش مددکار اجتماعی در جامعه ارزیابی کرد و گفت: استقبال از همایش عالی بود.

عباسپور به برگزاری پنل آموزشی در همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران اشاره کرد و گفت: یک سخنران به طور مختصر و مفید نقش مددکار اجتماعی در بحران را توضیح داد.

وی ضرورت بالابردن اگاهی جمعی از نقش کلیدی مددکاران در بحران را از دلایل برگزاری همایش آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران عنوان کرد و برگزاری چنین همایش هایی را برای بالا بردن روحیه کار گروهی مفید دانست.

دانشجویان مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی شهرداری تهران عصر دوشنبه همایشی در حوزه آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران برگزار کردند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: