پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
نوروزی:
ما اصولگرایان در این شرایط حساس فعال تر از گذشته بوده ایم و با علی لاریجانی بیعت کردیم و به ایشان رأی دادیم.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان یکشنبه پنجم خردادماه 98 در گفتگو با نغمه علی بیک زاده گزینه هایی که اصول گرایان برای شرکت در انتخابات هیئت رئیسه معرفی کرده اند را نام برد: رئیس دکتر لاریجانی ، نایب رئیس دکتر فرهنگی و دکتر مصری بودند. 
وی در مورد اینکه آیا علی لاریجانی از طرف اصولگرایان معرفی شد گفت: بله 10 ، 12 نفری اسم ایشان را چاپ نکرده بودند. ما، هم ولاییون و هم مستقلین، صبح با ایشان جلسه داشتیم و اعلام بیعت کردیم و به ایشان رأی دادیم .
نوروزی تاکیدکرد: ما نمی توانیم میدان را خالی کنیم. آقای لاریجانی به هر حال یک شخصیتی است که اهل فکر و اندیشه هستند و آقا به ایشان اعتماد دارند و مسئله چین را به ایشان سپرده است و به دولت هم امر کردند که این کار را به ایشان بسپارید. 
نماینده بهارستان ادامه داد: وقتی ایشان مورد اعتماد است و دارد کار می کند و مجلس را دارد به خوبی اداره می کند ما باید متوجه باشیم و نباید ایشان را از دست بدهیم. 
وی در مورد قوانینی که معطل می ماند گفت: دولت اجرا نمی کند. 
نوروزی ب بند 6 ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه را ه عنوان نمونه مطرح کرد و گفت : این قانون مربوط به ایثارگران است که دولت می گوید کسانی که داوطلبانه جبهه نرفته اند شامل این قانون نمی شوند . از آنجائی که مقام معظم رهبری فرمودند سه چهارم مدت خدمت کسانی که جبهه رفته اند داوطلبانه محسوب می شود بنابراین باید دولت عمل کند. 
نماینده رباط کریم و بهارستان افزود: ما الان متوجه شدیم دولت عمل نمی کند نامه نوشتیم و ایشان پیگیری می کند. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: