پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت که بلاتکلیفی روی انگیزه‌ کشتی‌گیران تاثیر گذاشته است.

محمد طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که آیا بلاتکلیفی در راس فدراسیون کشتی تاثیری روی کار تیم ملی جوانان گذاشته‌ است، اظهار داشت: چیزی که می‌بینیم اصلا قشنگ نیست. در این وضعیت کاری که از دستم برمی‌آید این است که تمرینات بچه‌ها را پیگیری کنیم و کارمان را با شرایطی که هست، انجام دهیم اما موضوع این است که وضعیت موجود روی انگیزه‌ها تاثیر گذاشته و همه منتظرند ببینند در نهایت چه خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه فضای حاکم بر کشتی اصلا مناسب نیست، تصریح کرد: خانواده کشتی باید اتحاد داشته باشند. اولین چیزی که باید در کشتی بیاموزیم این است که به ارزش‌های اخلاقی احترام بگذاریم، همدیگر را قبول داشته باشیم و به هم احترام بگذاریم. اینکه به هم بگوییم فلانی کجای کشتی است، حرف قشنگی نیست. بالاخره هر کسی یک جایی در کشتی دارد و زحمت کشیده است. افراد هم اندازه زحمت و تلاش‌شان در کشتی جا گرفته‌اند.

قهرمان سال 1997 جهان تاکید کرد: اولین چیزی که گوش شکسته‌ها در کشتی یاد می‌گیرند احترام به کسوت، حرمت نگه داشتن، صبور بودن و سکوت است. کسی که به کشتی می‌آید می‌تواند صبر و حوصله‌اش را زیاد کند. آرزو می‌کنم که خانواده کشتی پشت هم را بگیرند تا از این مانع سخت هم عبور کنیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: