پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
چهارمین دستگاه خودروی پیشرفته امداد و نجات جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان، به جمعیت هلال احمر شهرستان دلگان تحویل شد.
گیتی آنلاین_به نقل روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: ارزش این خودرو نیمه سنگین، 23میلیارد ریال است.
رسول راشکی افزود: حمل به روزترین ست نجات نیمه سنگین هیدرولیک برای نجات افراد گرفتار در خودرو، ست کوهستان، تجهیزات کار در شرایط سخت، ست کامل تثبیت خودروی تصادفی، کابین قابل شارژ و برج نور چهارسو با ارتفاع 4 متر از ویژگی‌ها و قابلیت‌های این خودرو است.
وی با اشاره به این که در کشور، 60 دستگاه از این نوع خودرو وجود دارد ، گفت: در استان حداقل به 8 دستگاه خودروی نجات دیگر در پایگاههایی که فاقد خودروی نجات است، نیاز داریم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان در نشست با امدادگران و داوطلبان هلال احمر دلگان همچنین گفت: با توجه به تصادفات بالای جاده‌ای در استان، امدادگران این جمعیت در سال گذشته 253 نفر را از داخل خودرو‌ها رهاسازی کردند.
فرماندار دلگان نیز در این نشست گفت: محور دلگان به ایرانشهر و دلگان به بندرعباس و کرمان، از مسیرهای پرتردد است که به شدت نیازمند این خودروی امداد و نجات جاده‌ای بود.
مجتبی شجاعی همچنین با توجه به پرتردد بودن مسیر دلگان به کرمان و هرمزگان، احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در محور دلگان به رودبار جنوب استان کرمان را خواستار شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: