پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با سرعت عمل پلیس باند ۵ نفره شرارت در شهرستان نیمروز متلاشی شد.
گیتی آنلاین_  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: شب گذشته یک فقره نزاع و تیراندازی در خیابان «امیرالمومنین (ع)» روستای «فتح الله» از توابع شهرستان نیمروز به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری قائم آباد به همراه تیمی از مأمورانپلیس امنیت عمومی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد ۵ مرد جوان با یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت به درب منزل مردی سال‌خورده مراجعه و پس از عربده کشی و قدرت نمائی با شمشیر و قمه با یک قبضه سلاح ساچمه زنی به سمت درب منزل تیراندازی و صاحبخانه را که مردی سالخورده است از ناحیه گردن و چشم مجروح می‌کنند.

وی بیان کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد متهمان از بستگان شاکی پرونده بوده و در پی اختلافات قبلی صبح همان روز پسر دیگر صاحبخانه را نیز در شهر زابل با ضربه چاقو مجروح کرده اند.

سردار قنبری گفت: پلیس امنیت عمومی شهرستان نیمروز با یک سری تحقیقات گسترده میدانی کمتر از ۳ ساعت از گزارش تیراندازی پاتوق اعضای این باند شرارات را در محدوده روستای «حیدرآباد» شناسایی کردند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از انجام هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه ۲ نفر از عاملان اصلی تیراندازی را دستگیر در بازرسی از محل ۵ تیغه شمشیر بزرگ، ۳ چماغ بزرگ، یک عدد چاقوی ضامن دار و یک عدد کردوم کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری‌های متعدد منجر به جرح با شهروندان، فروش مواد مخدر از جمله شرارت‌های این دو متهم است که در دستگاه‌های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری همدستان متهم تصریح کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی و توان رزمی و عملیاتی کارکنان خود با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم زنند اجازه جولان نخواهد و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: