پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
استاندار کرمان در ادامه دیدارهای مستمر و دوره ای با خانواده های محروم و نیازمند کرمان، با دو خانواده محروم شهر کرمان دیدار کرد
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان،  محمدجواد فدائی استاندار کرمان، در یکی از بازدیدهای خود، با خانواده ای تحت پوشش بهزیستی استان دیدار کرد که سرپرست خانواده به علت نابینایی تحت پوشش قرار گرفته بود
این خانواده دارای دو فرزند هستند که از نظر معیشت، مسکن و اشتغال با محدودیت های زیادی روبرو بوده که در این دیدار مقرر شد برای رفع مشکلات آنها برنامه ریزی هایی صورت گیرد.
دیگر خانواده ای که استاندار با آن دیدار داشت، فرد ضایعه نخاعی بود که به دلیل بیماری تحت پوشش بهزیستی استان قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید.....

داستان سخت این خانواده، سرگذشت والدینی است که سه فرزند دختر 24،26 و 27 ساله خودرا درآتش سوزی منزل مسکونی خود از دست داده بودند و اکنون از نظر معیشت با دشواری های زیادی روبروهستند.
  مادر خانواده خود به دلیل ضایعه نخاعی مشکوک به سرطان زمین‌گیر شده و سرپرست خانواده نیز دچار بیماری قلبی است. این خانواده حتی در تامین هزینه های دارویی خود و خانواده دچار مشکلات عدیده ای بوده و دو فرزند پسر این خانواده نیز فاقد شغل هستند.
 در این دیدار مقرر شد که در رابطه با حل مشکلات این خانواده، پیگیری های لازم از سوی استاندار کرمان و سایر مسوولان مربوطه انجام شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، طرح توانمندسازی خانواده های محروم استان با حمایت مدیران استانی از حدود یکسال قبل آغاز شده و مدیران استانی براساس علاقه مندی خود مسئولیت توانمندسازی یک یا چند خاتواده را بر عهده می گیرند.
این طرح پس از اجرای موفقیت آمیز در مرکز استان در شهرستان ها نیز اجرایی خواهد شد و قرار است به عنوان یک طرح پایلوت به مرکز کشور نیز اعلام کرد شود تا درنهایت به صورت یک طرح ملی در کشور اجرایی گردد.
نویسنده:بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: