پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها به سیستان و بلوچستان سفرکرد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ سیستان و بلوچستان_  جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور در پنجمین سفر استانی طی ماه مبارک رمضان برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه مدیریت شهری و روستایی جنوب استان سیستان و بلوچستان طی روزهای هشتم تا دهم خرداد به استان‏ سفر کرد.

سیستان و بلوچستان_ طی جلسه ای  با حضور مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص مباحث  جذب و استخدام نیرو در دستگاههای اجرایی استان نشست و گفتگو شد، در این جلسه پیرامون چگونگی جذب و تامین نیروی انسانی دستگاههای اجرایی و ساماندهی طرح نگهداشت نیرو در استان و نحوه استقرار دستگاههای اجرایی در شهرستانهای تازه تاسیس بحث و بررسی و تبادل نظر شد.

کرمان _استاندار کرمان در سفر یکروزه به بخش ماهان،  از برخی واحدهای تولیدی، گردشگری و پذیرایی راکد در این بخش بازدید و بر رفع مشکلات این واحدها تاکید کرد و گفت، تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود و یا سرمایه گذاری معطل اجرای کار بماند.

کرمان_ استاندار در بازدید از مجموعه شاه نعمت الله ولی، بر استانداردسازی شرایط نگهداری پته موجود در این موزه به عنوان نفیس ترین و ارزشمندترین پته جهان تاکید کرد و گفت، باید هزینه های نگهداری و تعمیرات لازم بر روی این پته را تامین کرده و در ادامه شرایط نگهداری این پته نیز باید استانداردسازی شود.

هرمزگان_  استاندار در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به توزیع اعتبارات سال ۹۸ استان در این نشست، عنوان کرد: در بودجه سال جاری میزان اعتبارات عمرانی استان هرمزگان بالغ بر ۸۶۰ میلیارد تومان است که این اعتبارات بر اساس اولویت های در نظر گرفته شده بین شهرستان های استان هرمزگان توزیع شد.

هرمزگان_ استاندار در نشست شورای مسکن استان هرمزگان خواستار توجه ویژه به تأمین مسکن برای اقشار کم درآمد به ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شد وگفت،  باید گره گشایی از مشکلات اقشار کم درآمد به ویژه تأمین مسکن برای این افراد در اولویت باشد،لازم است برای تکمیل ساخت مسکن بیش از ۸۰۰ نفر از معلولان استان تسهیلات قرض الحسنه از سوی بانک ها پرداخت شود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: